GALERII: Perit Muuga esitles Rock Cafes oma uut kollektsiooni „Personal Jesus“

Pühadeaja lähenemisega esitles Perit Muuga peamiselt glamuursetest õhtukleitidest koosnevat kollektsiooni.
Fotod: Maksim Toome

Uus kollektsioon koosneb peamiselt glamuursetest ja luksuslikest õhtukleitidest, mille loomisel on disainer silmas pidanud just lähenevat pühadeaega. Samas on kollektsioonil ka salapärasem teine pool, kust leiab kapuutsiga kleite ning mantleid. Kohtab ka juba eelnevatest hooaegadest tuttavaks saanud hunditemaatikat.

Läbivateks toonideks on punane ja must, särtsu annavad luksuslik kuld ja hõbe. Lisaks riietele on kollektsioonis ka ristimotiivide ja ornamentidega kaelaehted, kõrvarõngad ja vööd.

„Kollektsioon pole seotud kindla usundiga ja intrigeeriva pealkirja näol on siiski tegemist vaid sümboliga. Personal Jesus on lugu isiklikust lunastajast. Kõigil meil on elus keegi või miski, mis meid hoiab ja kaitseb, ei mõista hukka ja andestab. Olgu selleks siis kallis inimene, südamelähedane hobi või mis iganes osa meie elust. Samas on see tihti seesama, mis meid rahutuks muudab ja ahistab. Kuigi võime aegajalt muutuda kannatamatuks ja selle eest põgeneda, siiski pöördume alati tagasi, et leida taas lohutust ja lunastust“, kommenteerib Perit Muuga oma uut kollektsiooni.

Moehuvilistele musitseeris andekas laulja Kene Vernik ja tervitusjookidega kostitasid Mokai ning Vitamin Well. Modellid meigid tegi Karaja, soengud sättis Tuuletuka salong ja kingad laenutas jalga ALDO. Üritust aitas korraldada Stiilikanal.

Uue kollektsiooni tooteid saab osta ja proovida Perit Muuga ateljees, mis asub aadressil Masina 22 ning on avatud E-R 12-19, L 12-16.

Perit Muuga on oma küllaltki lühikese tegutsemisaja jooksul suutnud muuta Eesti moemaastikut naiselike, kuid julgete kollektsioonidega. Disainerina tegi ta debüüdi 2014. aastal Tallinn Fashion Weekil ning seejärel osales ta järgneval kevadel juba Londoni moenädalal.