GALERII: Oksana Tandit esitles kollektsiooni „Creature“

Eile, 15. detsembril, sai Tallinna Kunstihoonesse kogunenud moepublik osa efektsest moe ja kunsti sümbioosist. Kaunid modellid olid tavapärase runway asemel võlutud vaatajatele eksponeeritud kunstitaiestena.
Kollektsioon ja backstage: Marina Rusakova
Seltskond: Tiit Mõtus

„Tänan kõiki, kes oma kohaletulekuga tegid selle päeva eriliseks. Loodan väga, et eilne omanäoline performance, kus  kunst, keha ja disain  sulandusid üheks tervikuks, inspireeris ka teid. Ootan kõiki endale Tornimäe esindussalongi külla kollektsiooniga lähemalt tutvuma,“ rääkis Oksana Tandit.

Kollektsioonis, mis elegantselt ühendab naiseliku ja maskuliinse joone, kohtab klassikalise ruudumustri ja moodsa lõikega pükskostüüme, disainerile iseloomulikuks kujunenud kombinesoone, vesti ja pintsaku põnevaid kooslusi ning pilkupüüdvaid siidist õhtukleite. Käsitööna valminud kollektsiooni iseloomustavad Oksana loomingule omased selgelt väljajoonistunud siluetid, põnevad detailid ning kõrgmoele omane täiuslik viimistlus ühendatud praktilise kantavusega.

Kollektsiooni värvigammas kohtab puhast öösinist, musta ja vesihalli, kevadsuvist hõngu lisavad loodusvalge ja korallitoon. Kvaliteetsed materjalid nagu täissiid, vill, siiditaft ja peenvillane krepp, tagavad rõivaste vastupidavuse ja hästiistuvuse, tehes need garderoobi asendamatuteks elementideks mitmeteks aastateks.

Kollektsiooni esitlust toetas Meukow, kaasa aitasid Le Salon, Glow Make-up, Stiilikanal, META Communications, E.M.A ja AL Models Management.

Oksana Tandit on Eesti tunnustatud disainer ja moesaate „Kreatiiv“ autor ning saatejuht ETV+ kanalis. Disaineri esindussalong, mis sel aastal oli üks ESLi aastapreemiate nominente kategoorias „Ühiskondlik interjöör“, asub Tornimäe 5, kuhu külastajad on lahkesti oodatud tööpäeviti kell 11-17.