GALERII: Luksushotell Hilton avati glamuurse ning kuulsusterohke peoga

Lakkamatult voolav šampanja, värsked austrid, kaunites kleitides saabuvad daamid ja ülikondadesse riietatud härrasmehed - ei, me ei kirjelda mõnda glamuurset Hollywoodi filmi. Need on vaid mõned detailid, mis iseloomustasid Hilton hotelli šikki avapidu. Vaata galeriid ning veendu ise!
Fotod: Ardo Kaljuvee

Möödunud neljapäeval kogunes Eesti glamuurielu koorekiht värskelt avatud Hiltonisse, et nautida luksust, head sööki ja jooki, suurejoonelisi esinemisi ning muidugi piiluda siiani külalistele suletud olnud kultushotelli uste taha (ning kes teab, võib olla kohata ka hotelli-impeeriumi kuningannat – Paris Hiltonit ennast?).

Meeleolukat õhtut juhtis kaunis Ines, kes nägi oma rohelise Aldo Järvsoo viimasest kollektsioonist pärineva volangkleidiga välja justkui Oscari-gala perenaine. Peaesinejaks oli aga muinasjutuline Kerli, kes õhtu jooksul mitme erineva (ning omamoodi meeldejääva) kostüümiga vaatajate silmi paitas. Esinejate hulgas oli ka Uku Suviste, Sofia Rubina ning Moskva tsirkusest saabunud artistid.

Kohal olid tuntud poliitikud ja staarid, nende hulgas vabariigi president Toomas-Hendrik Ilves ja esileedi Ieva Ilves, endine president Arnold Rüütel koos abikaasa Ingrid Rüütliga, lauljanna Laura Remmel, Anne Veski, Iluguru vastutav väljaandja Katrin Rasmann ja paljud teised.