GALERII: Kriss Soonik ja Baltman panid TFW-le võimsa punkti

Tallinn Fashion Weeki 10 aasta juubelipidustused on lõppenud ning Kultuurikatla moelava selleks aastaks uksed sulgenud. Kuid veel enne, kui moenädala tuled kustusid, jõudsid lavale Kriss Sooniku udupeen pesu ja Baltmani 25 aasta juubelietendus.
Fotode autor: Erlend Štaub

19.-22. oktoobril toimunud Tallinn Fashion Weeki neljanda ehk viimase päeva lõpetasid kaks suurepärast moebrändi. Esimesena astus lavale Kriss Soonik, kes tõi publiku ette hiilgava show, ning temale järgnenud Baltman kostitas moesõpru võrratu meestemoega.

Kriss Sooniku võluv etteaste
Tallinn Fashion Weeki viimase päeva avas Kriss Soonik Loungerie udupeen disainpesu. DJ Sander Mölderi saatel jõudis lavale Kriss Sooniku värskeim, spetsiaalselt moenädalaks valminud kollektsioon, mida täiendasid nopped tema sügistalvisest ning kevadsuvisest kollektsioonist. Moeetendus, mis kandis nime “The Morning After”, avas ukse kaunite naiste peojärgsesse hommikusse ning uue kollektsiooni läbivaks teemaks olid kuldsed tripidetailid. Kriss Sooniku disainis on sukatrippidel kindel koht – need on pigem näitamiseks kui peitmiseks ning nii leiavadki trikotaažiga kombineeritud tripid tee buduaarist igapäevamoodi.