GALERII: Huawei esitles P10 nutitelefoni koos glamuurse fotonäitusega

29. märtsil tutvustas Huawei Eestis uut P10 nutitelefoni. Selleks loodud erilise fotonäituse kõik teosed on tehtud uue telefoni topeltkaameraga ning fotode autoriteks olid Eesti oma tuntud näod: staarfotograaf Ardo Kaljuvee, lauljatar Getter Jaani ning Eesti parim BMX trikirattur Bert Ribul.

„Mulle meeldis juba P10 eelkäija Huawei P9, kuna seal olid olemas head võimalused uduse taustaga piltide tegemiseks. P10 pakub nüüd ka võimalust tuua see efekt üle inimestest tehtavatesse piltidesse. Tulemus on see, et kõik inimesed, kellele ma näitasin selle telefoniga tehtud pilte, on seni olnud täiesti vaimustuses,“ ütles fotograaf Ardo Kaljuvee, kelle tehtud fotod olid näitusel välja pandud.

 

Piltide tegemiseks kasutasid kõik kolm autorit erinevaid võimalusi, mida pakuvad Leica Camera AG-ga koostöös välja töötatud Huawei P10 kolm kaamerat. Näiteks on võimalik teha pilte nö bokeh efektiga, kus fookuses on üks objekt ning kõik muu ees- ja tagaplaanil on udustatud; samuti saab kasutada erilist portreerežiimi P10 mõlema peamise kaamerasilmaga, millest üks teeb värvilisi, teine must-valgeid pilte, ning lisaks saab teha makrofotograafia stiilis pilte.

 

“Võimalus teha koostööd kohalike fotograafide ja tuntud isikutega kohalikul turul on Huawei jaoks suur au ning meil on väga hea meel, et me oleme saanud selle fotonäituse nendega koos korraldada. See, mida Huawei P10 kaamera suudab teha, on üsna muljetavaldav ning me oleme pahviks löödud nendest tulemustest, mida on suutnud luua nii professionaalid kui ka fotoentusiastid. Ma usun, et Huawei P10 on ära teeninud hüüdnime #Perfect10,” ütles Huawei esindaja Rain Randver.

 

Uue telefoni põhiomaduste sekka kuuluvad Leica 2.0 topeltkaamera Huawei P10-l ning Leica 2.0 Pro Edition topeltkaamera Huawei P10 Plusil, mis mõlemad suudavad luua kunstipäraseid portreesid täpse 3D näotuvastusega, dünaamilise valgustusega, portreetäiustustega ning loomuliku bokeh efektiga. Lisaks on kaameral uus Huawei hübriidsuum ning maailma esimene Leica esikaamera, millel on uus, erksam sensor ning laiem ava suurepäraste autoportreede tegemiseks. Uus telefon on saadaval mitmetes trendikates värvitoonides ning erinevate korpusedisainidega, mille sekka kuulub ka esimene hüperteemantlõikeline viimistlus ning koostöös Pantone’iga loodud värvivalikud.

 

Huawei P10 nutitelefonil on Kirin 960 protsessor, Huawei Ultra Memory, uus kasutajaliides EMUI 5.1 ning 3200 mAh aku (3750 mAh Huawei P10 Plus mudelil), mis toetab ka kiirlaadimist. EMUI 5.1 tagab parema kasutajakogemuse, optimeerib telefoni jõudlust ning pakub veel mitmeid uuendusi, sh ka masinõppealgoritmi, mis õpib kasutaja käitumist tundma ning ennustab rakenduste kasutamist, et siis süsteemiressursse nutikalt jagada ning taaskasutada.

 

Huawei P10 eeltellimust on Eestis võimalik esitada juba 20. märtsist saati Telias, Elisas ning Tele2-s. Kõikide eeltellimusega soetatud telefonidega saavad kasutajad kaasa ka kinkekomplekti, millesse kuuluvad autos kasutatav kiirlaadija, mahukas akupank, telefonistatiiv ning muud kasulikud lisaseadmed. Huawei uusim lipulaeva telefon P10 on alates aprillist saadaval mobiilioperaatorite esindustes ning online nutitelefonide edasimüüjate veebipoodides soovitusliku hinnaga 599€.

 

Huawei tooted ja teenused on saadaval rohkem kui 170 riigis ja neid kasutab kolmandik maailma rahvastikust. 2015. aastal saavutas Huawei nutitelefonide üleilmne tarne maailmas kolmanda koha. Huaweil on teadus- ja arenduskeskused USAs, Saksamaal, Rootsis, Venemaal, Indias ja Hiinas. Huawei laiatarbeseadmete grupp on üks Huawei kolmest ärigrupist, mis pakub tarbijatele mobiiltelefone, mobiilse lairibaühenduse seadmeid ja kodulahendusi. Huaweil on rohkem kui 20 aastat rikkalikke kogemusi info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas ning ettevõte töötab pühendunult, et tuua tarbijateni üle maailma uusim tehnoloogia. http://consumer.huawei.com