GALERII: Gerry Weberi kevadkollektsioonis võidutseb noorendav roosa

Gerry Weber kutsus 6. aprillil kohaliku stiilieliidi ja parimad kliendid oma Valli tänava esinduskauplusse moeõhtule. Lavale jõudsid kevadkollektsiooni pärlid, lisaks said külalised praktilisi soovitusi, kuidas üht või teist asja kanda ning mida üldse hetkemoes tasub tähele panna.
Fotod: Kalev Lilleorg
Etenduses esitletud rõivad: Gerry Weber (Valli tn 4), kingad Gerry Weber (ABC King), lilled Shishi
Stilistika: Kristina Herodes, stilist-assistent Minni Valdmees, jumestus Reet Härmat, soeng Anu Konze

Gerry Weber pakub rõivaid, milles on lihtne esinduslik välja näha. Eksivad aga need, kes ärirõivaid igavaks peavad – uued kostüümid üllatavad põnevate materjalide ja printidega. Moekas siluett soosib nappivaid pikkusi – kukepükse ja kolmveerandvarrukaid. Samuti pole vaja ahistada end tavapäraste kombineerimisreeglitega. Näiteks pehme ja erksavärviline nahkjakk on bleiserile suurepärane alternatiiv, kleiti võib kanda pükstega ja kõige krooniks võib komplekti juurde sobitada sportlikud jalatsid. Kaasaja kiire elu ja paindlik elustiil annab tooni ka moepildis.

Kevadmoes tõusevad esile pehmed pastelltoonid, kuid näeb ka erksamaid värvisähvatusi. Mustast tasuks aga hoiduda, seda asendab tumesinine. Veelgi moodsam on aga must hoopis valgega asendada, sest uus must on tänavu valge!

„Gerry Weberi selle kevade kollektsioonides on palju mahedaid toone, mille õigest ilust saab aru alles selga proovides. Uskuge, roosa paneb tõepoolest näo särama ja muudab hetkega nooremaks,“ rääkis Gerry Weber Eesti juht Piret Ruubel. „Valge on värske ja särav, seda tooni ei tohiks kindlasti karta!“