GALERII! Embassy of Fashion pani Kuressaare moepubliku särama

Laupäeval, 28. märtsil esitlesid Embassy of Fashion moesaadikud Kuressaares, Meedla Kojas oma värskeimat kollektsiooni. Õhtu peakangelaseks olnud elegantne ja salapärane kollektsioon tõi koosmõjus Tanel Veenre Jewellery ehetega lavale pilkukõitva materjalide- ja vormidemängu. Oma roll oli moevaatemängus nii kevadiselt helkival siidil kui ka sametil ja üdini naiselikul pitsil.
Show fotod: Lauri Saluveer
Backstage fotod: Tanel Veenre

Meedla Koja kaunis interjöör ja Tuuli Ranna lummav muusika tegid täiusliku komplimendi esitletud Embassy of Fashion moekollektsioonile. Üheskoos loodi sundimatu õhkkond, mis pani Kuressaare moepubliku tõeliselt särama.

Arensburgi Meedla Koda, Kuressaare vanalinna peatänaval, on tunnistatud ajalooliseks kultuurimälestiseks. Hilisklassitsistliku fassaadiga aadlielamu ehitati Meedla mõisnike Pollide linnaelamuks 19. sajandi lõpus. Ajaloolises hoones asuvad täna kaasaegsed peosaalid, konverentsiruumid ja 24 kohaga külalistemaja. Kokku on majas neli saali -
Suur Lühtrisaal, Väike Lühtrisaal, Varakamber ja Võlvisaal – mis suudavad mahutada kuni 120 inimest. Ajaloolise hõnguga ruumid on ideaalseks paigaks pulmadeks, pidulikeks õhtusöökideks ja või seminarideks-konverentsideks, eristudes oma stiiliga teistest seminariruumidest Saaremaal.

Embassy of Fashion moemaja loodi 2009 aastal ja koondab enda alla kolm  moekunstnikku: Riina Põldroos., Aldo Järvsoo ja Ketlin Bachmann. Embassy of Fashioni kõik kolm disainerit on pälvinud oma loomingu eest Eesti kõrgeima moeauhinna Kuldnõel ning nende moeetendused on alati leidnud laialdast kajastust kohalikus ja välismaises pressis.

Kaunil õhtul Meedla Kojas ergutas külaliste maitsemeeli Frexinet Cava. Modellide meigid seadis lavavalmis GloMinerals ja soengute eest hoolitsesid Evelin Mitt ja Lembi Kaal (Ilusalong LeLii). Sündmust aitas korraldada Stiilikanal.