GALERII: Butterfly Lounges avati fotograaf Martin Dremljuga isikunäitus “The Beauty Of The Dust”

Vabakutselise fotograafi näitusel avaldatud fotod lähevad heategevuslikule oksjonile, mille tulust 50% annetatakse Pelgulinna sünnitusmaja projektile “intensiivperepalatite loomine”.
Fotod: Rasmus Kooskora

Iluguru vastutav väljaandja Katrin Rasmann koos abikaasa Hardy Rasmanniga on juba oma panuse andnud ning julgustavad sama tegema ka teisi. Näitus jääb avatuks 26. maist – 18. juunini. Avalik oksjon toimub 6-17 juuni Facebookis, kus fotode kommentaarides saab iga soovija teha omapoolse pakkumise. Iga foto alghinnaks on 50 €.

“Näituse idee sai alguse TV3 uudistes nähtud loost, kus räägiti sellest, kuidas ärimees Roberto De Silvestri kinnisvarafirma toetas Pelgulinna sünnitusmaja kalli ajumonitori soetamisel,” kommenteerib Martin. “See lugu liigutas mind nii väga ning soov teha head oli momentaalne. Võib öelda, nii sündiski projekt “The Beauty Of The Dust.”

Fotoseeria pildistati  Kristjan Leppa stuudios “Directori kabinet” ja modellideks olid Invidia agentuuri tüdrukud, jumestuse teostas Susanne Vare ning soengud Merili Pikk. Kõikide piltide väljatrüki eest hoolitseb Elavad Pildid OÜ. Erilised tänud 35mm.ee omanikule Oliver Lillmale, kes tuli kogu projektiga kaasa ja aitas nii nõu kui jõuga. Näituse avamisel paitasid muusikalise etteastega kõrva Margus Vaher ja Paul Neitsov akustilisel kitarril.