FOTOD&VIDEO: Little Miss Estonia & Little Mister Estonia 1. finalistid Hollywood stiilis pildistamisel!

Eesti laste modelliagentuuris Star Kids Agency hakkasid pihta Little Miss Estonia 2017 & Little Mister Estonia 2017 finalistide ametliku galerii pildistamised. Osalejad vanuses 5 - 12 aastat poseerivad Hollywood Star stiilis autosalongis Ameerika Auto. Nende ülesanneks oli läbi mõelda ja ette valmistada Hollywood staari imagot. Näitlemisoskused, stiilitunne ja kreatiivsus mängivad rolli ning annavad punkte võitjate valimisel finaal-show'l 6. augustil.

Fotograaf – Ingrid Tsirel 

Võtete stiil sai valitud mitte niisama: sel astaal konkursi teemaks on “Journey to Hollywoood”.  Selle aasta võitjad saavad võimaluse esindada Eestit mitte ainult Kreekas rahvusvahelisel laste konkursil Little Miss & Mister United World 2017, vaid samuti Hollywood’is suurimal lavakunstide olümpiaadil  Worldstars korporatsiooni poolt. Iga aasta sellele südmuste tulevad kokku lauljad, tantsiad, näitlejad, modellid ja esinejad kogu maailmast, et näidata oma potentsiaali Hollywood’i agentidele ja skautidele, võistelda maailma lavakunstide meistri karika eest ning võita väärtuslikke auhindu: 400 000 USD stipendiumid õppimiseks ning lepingud tuntud plaadifirmaga.

Need, kes unisvatad Hollywoodi vallutada, jõuavad veel kandideerida Little Miss Estonia 2017 & Little Mister Estonia 2017 eelvooru. Tähtsaks tingimuseks kandidaatidele on lemmiktegevus, mida ta saab näidata  talendivoorus: modellindus, koreograafia, laulmine, näitlemine, akrobaatika, iluvõimlemine, originaalne žanr. Live-castingule  kutse saamiseks on vaja saata LME@starkids.ee e-maili peale 5 pilti (ei pea olema professionaalsed), lapse nimi, perekonnanimi, vanus, huvid ja oskused ning lapsevanema telefoninumber. Taotlusi võetakse vastu 31. juulini.