FOTOD: Ikoonilised ilubrändid ghd, Vita Liberata Supermood ja Halo tutvustasid uusi ilutooteid

Käesoleva nädala teisipäeval kogunesid ilusõbrad ning ilumeedia esindajad Polhem PR Estonia showroomi, kus meeleoluka lõunatunni jooksul sai tutvuda ikooniliste ilubrändide ghd, Vita Liberata, Halo ja Supermood uute toodetega.
Fotograaf: Meisi Volt

Külalistele tutvustati ghd kevadisi juuksehooldustooteid, mille valikust leiab taas aktiivsele reisjale sobiva spetsiaalse reisifööni. Lisaks valmistati külalisi ette soojemaks hooajaks ning esitleti Eestissegi müügile jõudnud maailma esimest looduslike isepäevitustoodete luksusmärki Vita Liberata, mille andunud fännide hulka kuuluvad ka näiteks Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian, Sofia Vergara, Rita Ora, Ellie Goulding ja paljud teisedki. Külalised avastasid samuti Soome holistilise ilubrändi Supermood uudistooteid, mille seast võib nüüdsest leida öökapišokolaadi, pinguldava näosprei ning noorendavad ilukapslid. Lisaks selgitati, mis teeb ainulaadseks juuksepikendusbrändi Halo ning demonstreeriti, kui lihtne on pikendusi paigaldada ning neist ka soovitud soengut vormida.

Supermoodi holistilised kosmeetikatooted ning Vita Liberata luksuslikud päevitustooted on Eestis müügil Tallinna Kaubamajas, Stockmanni kaubamajas, Decoris Showroomis ja veebipoes decoris.ee. Halo juuksepikendused ja ghd ilutarvikud leiate Decoris Showroomist ja veebipoest decoris.ee