FOTOD: Heida pilk peale Tanel Veenre värskele ehteseeriale Öölased

Armastatud ehtekunstnik Tanel Veenre esitles Embassy of Fashioni glamuursel moeõhtul Black Birthday oma värsket ehtekollektsiooni Öölased. Efektsel performance-esitlusel asendus raamis foto kaunite modellidega, kes liikuva pildina ehted tõeliselt särama panid.
Fotod: Tanel Veenre
Muusad: Äli (Starsystem), Claudio, Alexandra

Tegemist on TVJ kaubamärgi kõige esimese disainehete kollektsiooni uue tulemisega. Sellest 2012. aastal sündinud seeriast sai koheselt hitt ning kõik liblikad limiteeritud kollektsioonist leidsid endale peagi kandjad. Kuid nüüd, peale viieaastast nukkumise perioodi, on ööliblikad taas valmis oma talviseks lennuks, kusjuures hinnalisest mustast eebenipuust siluetid on saanud endale kuukivist, mäekristallist, suitsukvartsist, roosakvartsist, ametüstist, türkiisist, oonüksist ja paljudest teistest ehtekividest sillerdavad sabad.

 

Uut kollektsiooni saab veel sellel nädalal Embassy Tatari tn ateljeepoest Black Sale’i raames hinnaga -10%. Samas on müügil ka Tanel Veenre varasemad kollektsioonid hinnasulaga kuni -50% ning Embassy of Fashion Black Birthdayl esitletud glamuursed aastalõpukollektsioonid. TVJ ehete valiku leiab ka www.tvj.ee veebipoest ja parimatest Eesti disainipoodidest.