FIBIT TÄHISTAB SÜNNIPÄEVA

Viru Keskuse moeüritus FIBIT tähistab sel kevadel 25ndat toimumiskorda ning toob laupäeval, 11. märtsil Viru Keskuse aatriumisse rohkelt moeetendusi, seninägematu tantsulise etteaste koostöös juveelikaupluste ketiga GOLDTIME ja muusikalise koosseisuga HUNT ning palju sünnipäevapakkumisi.

Laupäeval, 11. märtsil avab peohõngulise moeürituse saabunud hooaja värvikaimast valikust koosneva rikkaliku moeetendusega “Iga päev on pidupäev” samal päeval ka isiklikku sünnipäeva tähistav stilist Külli Piibar.

Kaubamaja kevad-suvi 2017 moehoaaja parimad palad lennutab lavale kosmiline Liisi Eesmaa. Sel aastal 50ndat juubelit tähistav kvaliteetsete vabaajarõivaste brändi Marc O’Polo sünnipäevaetenduse on kokku pannud Kenneth Bärlin ning tuntud stilist ja moeblogija Aljona Eesmaa näitab, millele River Islandi kevadises valikus kõrgendatud tähelepanu pöörata. Nii Marc O’Polo kui ka River Island üllatavad sünnipäevapeo puhul 11. märtsil uhiuue kevadsuvise hooaja kollektsiooni erisoodustusega -20% Viru Keskuse esinduspoodides.

Sünnipäevapeo südameks on aga Hannaliisa Uusma ja Brigitta Davidjantsi superbänd HUNT, kelle muusikalist etteastet rikastab juveelikaupluste keti Goldtime tantsuline ehtekunstietendus. Viimase on stiliseerinud praegu Eesti Kunstiakadeemias ehetekunsti õppiv ja muu hulgas ka andekas laulja ning stilist Helina Risti. Superetendusele annab sõna otseses mõttes pehmuse lavalahenduse täiustamiseks Wendre.

FIBITi moeetendused ja kontserdid on Viru Keskuse külastajatele nautimiseks tasuta.

Täpsema ajakava ja eripakkumistega saab tutvust teha siin:

http://virukeskus.com/FIBITkevad2017/

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu- ja meelelahutuskeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri – ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha, Eesti suurim ning maailma nelja parima raamatupoe hulka arvatud raamatukauplus, Baltimaade suurim ilutoodete piirkond, kohvikud ja restoranid, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise hõbesertifikaat LEED O&M ning keskuse turundus – ja kommunikatsioonitegevus on pälvinud 28 auhinda.

Lisainfo: www.virukeskus.com