Fazer lõi koostöös tuntud Eesti disaineritega Domino ehtekollektsiooni

Fazer lõi koostöös kodumaise ehtebrändi NVbyKrissi ja aksessuaaridisaineri Kadri Kruusiga Domino ehtekollektsiooni, mis on inspireeritud uuenduskuuri läbinud ning seejuures helgema ilme saanud armastatud küpsisesarja pakendikujundusest.

„Põnevad koostööd meile meeldivad, seega olime mõlemad meeleldi nõus pakkumise vastu võtma ning erikollektsiooni loomisel kaasa lööma. Saime ehete loomiseks inspiratsiooni pakenditel esindatud värvidest, kuid lisaks otsustasime efekti lisamiseks kasutada ka julgemaid toone, nagu seda on tumeroosa ja rose-gold,“ lisasid kollektsiooni autorid.

 

„Kollektsioonis kasutatud mündikarva kivikesed viitavad ka Domino sarja uusimale liikmele. Lisaks originaal- ja šokolaaditäidisega ning šokolaadiga kaetud küpsistele on kõikide piparmündi armastajate rõõmuks nüüd müügil ka mündimaitselise täidisega küpsised,“ kommenteeris Aasma.

 

Domino erikollektsioon on alates tänasest müügil NVbyKrissi e-poes www.nvbyk.com ning käeaksessuaare on võimalik soetada kuni augustikuu lõpuni. Esimesed 50 ostjat saavad kaasa ka uue pakendidisainiga Domino küpsised.