ETTEVAATUST! Iluharjumused, mis röövivad su naha ilu

Mis saaks nahahoolduses valesti minna? Eemaldad meigi näolt, paar tilka seerumit ning natuke näokreemi. Samas pole aga kõik nii lihtne. Loe, millised apsakad näohoolduses röövivad miljonite naiste ilu üle maailma.

Asi on selles, et silmaümbrusnahk (eriti silmade all) on äärmiselt õrn ja tundlik ning kõik muutused, mis nahas toimuvad, peegelduvalt sealt esimeste hulgas. Just seetõttu on äärmiselt oluline, et silmameik saaks eemaldatud mitsellaarvee või niisutava meigieemalduspiimaga. Seejärel eemalda ülejäänud meik vahu või geeli abil (loomulikult vältides silmaümbruspiirkonda).

#kreemi pealekandmine
Paljud meist on harjunud kreemi (ja mis seal salata, ka seerumit ja teisigi ilutooteid) naha sisse hõõruma (olgugi, et õrnalt libisevate liigutustega), kuid see pole samuti õige lähenemine. Naha pideva venitamise tagajärjeks on naha elastsuse kaotamine. Kui 20selt ei torka sellised muutused silma, siis alates 35st eluaastast on pilt selgelt silme ees. Jäta meelde, et kreemi tuleb peale kanda patsutavate liigutustega. Alusta näo keskelt ja liigu juuksepiiri suunas, silmakreemi pealekandmist alusta alumisel silmalaul välisnurgast sisenurga suunas ja ülemisel silmalaul vastupidi.