ERKI Moeshow POP-UP pood avatakse juba sel laupäeval!

ERKI Moeshow kauaoodatud finaalsündmus toimus Kultuurikatlas küll möödunud nädalavahetusel, kuid juba tuleval laupäeval avaneb moegurmaanidel võimalus disainerite loominguga lähemalt tutvuda. Nimelt avatakse 28. mail Solarise Keskuse aatriumis POP-UP pood, kus saab veelkord nautida üritusel nähtud disainerite töid.

FotoMartin Buschmann

POP-UP pood on ideaalne võimalus ERKI moeshow’l nähtud kollektsioone oma silmaga näha ja katsuda. Lisaks on üritusel kohal kõik disainerid, kellega saab soovi korral otse suhelda ning loomingu kohta rohkem uurida. Loomulikult saab igaüks huvi korral oma garderoobi moeloojate verivärske disainiga täiendada.

Kõikide kollektsioonidega on võimalik tutvuda 28. mail alates 12.00 kuni 16.00. Kohal on kindlasti ka Mariliis Niine selleaastase ERKI võidutööga “LEg GOdt”!

ERKI Moeshow on Eesti Riiklikust Kunstiinstituudist välja kasvanud Eesti suurim avalik üheõhtune moeüritus, mis toimus tänavu juba 29. korda. Pikkade tegutsemisaastate jooksul on lavalaudadelt läbi käinud palju isikupäraseid moeloojaid ja nende disaine ning ERKI Moeshow on kujunenud Eesti moeloojatele asendamatuks hüppelauaks.