Erakokk paljastab, mida sööb supermodell Gisele ja tema pere

Supermodell ja kahe lapse ema Gisele Bündchen teab nii mõndagi tervislikust eluviisist. Samuti ei tohiks kellelegi üllatusena tulla, et modelli ja ta pere toitumine on väga korralik. Bündchen-Brady erakokk paljastab, et perekonna menüüsse kuuluvad toidud on isegi veel tervislikumad, kui sa arvata üldse oskasid.

Pereisa soovitusel on menüüst välja jäänud ka tomatid (kord kuus tehakse siiski erand), seened, paprika ja baklažaan. Mida kuulus pere kohe kindlasti ei söö ega joo? Ei tarbita kohvi ning kofeiini sisaldavaid jooke ning piimatooteid.

Lapsed söövad palju puuvilju, aga Tom Brady eelistab neid mitte süüa. Ainukesena sööb pereisa banaani ja seda vaid smuuti sees. Cambpell kinnitab, et Bündchen-Brady lapsed on sama tervislikud nagu nende kuulsad vanemad. 90% ulatuses söövad lapsed täpselt sama, mida täiskasvanud.

Kokk mainib ka seda, et hetkel on laste lemmikuks lihavabad sushid ja snäkkideks on puuviljarullid, mis valmistatud banaanist, ananassist ja spirulinast. Spirulina on supertoit ja üks nende pere lemmikuid. Näksimiseks valmistab kokk toormüslit ning gluteenivabasid ja väga maitsvad šokolaadiküpsised. Kas perekonnal on ka natukene patusemaid toite menüüs? Ei, on selle küsimuse kindel vastus.