SUL ON UUT PARFÜÜMI VAJA? Enne ostmist tasuks see läbi lugeda!

Miks poes taevani meeldima jäänud lõhn hakkab juba järgmisel päeval häirima? Need punktid annavad märku, et valitud aroom pole sinu jaoks „see Õige”.

Veel üks tunnus, mis näitab, et lõhn sulle ei sobi – on ärevustunde tekkimine ja tujukaks muutumine. Kuna aroomidel on suur mõju meie meeltele ja tujudele, siis on võimalik ka see, et sinu kauaaegne lemmik on juba pikemat aega olnud su pideva pirtsutamise või halva tuju tegelikuks põhjuseks. Ole uut parfüümi proovides oma tujude suhtes eriti tähelepanelik, sest ootamatu tujumuutus võib olla tingitud ka lõhnavalikust.

Spetsialistid kinnitavad, kui teatud aja möödumisel ei tunne sa enam oma parfüümi lõhna, oled leidnud endale midagi tõeliselt sobivat. Juhul, kui tunned parfüümi ka mitme tunni järel, on asi selge – mõni koostises leiduv komponent ärritab su meeleretseptoreid. Väldi selliseid lõhnakompositsioone!

Oluline! Päeval, mil uut parfüümi testid, loobu kõikvõimalikest dieetidest ja nälgimisest – mitmed lõhnanoodid võivad esile kutsuda eriliselt tugeva näljatunde ning sellest tingituna panna pea ringi käima või tekitada tühja kõhu puhul iiveldustunde.