Eneseirooniline Moshi avas kauaoodatud e-poe!

Kas on veel midagi paremat kui looduslik Eesti kosmeetika, mida lausa rõõmuga oma öökapil eksponeerime? Pikka aega tagaplaanil olnud ökokosmeetika brändis Moshi puhuvad nüüd uued tuuled ja tänaseks on avatud nende uus e-pood ja värsked sotsiaalmeedia kanalid!

Tohutult avameelne ja eneseirooniline Pärnust pärit Moshi toodab kosmeetikat, mis lausa suu naerule kisub. 99% looduslikest koostisainetest valmistatud tootevalikust leiab nii juuksehooldustooteid, näoõlisid, kreeme, koorijaid ja palju muud. “Oleme küll tükk aega pildist väljas olnud, kuid nüüd saab meie tooteid soetada kauaoodatud e-poest aadressil www.mymoshi.eu!”

Hetkel arendab bränd ka uusi tooteid, mille väljatöötamisel kasutatakse Eesti inimesi ning nende muresid ja probleeme naha ja juustega. “Tahame luua tooteid nendele, kes otsivad taskukohaseid ja kodumaiseid lahendusi oma kehale ja vaimule. Soovime, et Moshi  ei oleks lihtsalt järjekordne ilutoode – ta on pigem midagi, mis sinuga samastub ja miski, mis sinuga justkui kõneleks.”

Eksperimendis osalemiseks, kirjuta aadressile helena@moshi.ee tootest, mille järgi just sina alati unistanud oled!