ÄRA NEID VIGU TEE: Asjad, mida noorusele tagasi vaadates enim kahetsetakse

See on elu üks suurimaid irooniaid, et paljud elavad oma elu, tehes asju, mida nad tegelikult teha ei taha ... Jättes elust välja asjad, mis on päriselt nende jaoks tähtsad ... Ja siis vananedes oma elule tagasi vaadates kahetsetakse, et ei juletud elada elu, mis oleks päriselt meeldinud ja rahuldust pakkunud.

#4 Ei juleta oma tõelisi tundeid väljendada

Selleks, et mitte seda kahetseda, ütle juba täna enda jaoks kallitele inimestele, kui tähtsad nad sinu jaoks on ja kui väga sa neid hindad. Või kui sulle keegi meeldib, kes seda ise veel ei tea, siis ütle seda talle. Ükskõik, mis vastuse sa saad, on see ikkagi parem kui see, et hiljem oma tunnete tagasi hoidmist kahetsed.

#5 Ei hoita suhet vanade sõpradega

Mõnikord on vanade sõpradega ühenduse hoidmine raske, eriti kui elate teineteisest kaugel või teie elud on täiesti erinevateks ajaga muutunud. Arvame, et alati on aega kunagi nendega taas suhelda … Kuid võta telefon ja helista kohe oma vanale sõbrale – küsi, kuidas tal läheb ja kutsu ta kohvile.

#6 Tehakse liiga palju tööd ning ei lõbutseta

Inimesed kahetsevad palju seda, et selle asemel, et lõbutseda, veedeti liiga palju aega tööd tehes. Võtame endale liiga palju kohustusi või lihtsalt raiskame oma aega. Mitmetunnised Netflixi maratonid ei ole kindlasti midagi, mille üle sa hiljem elus tagasi vaadates uhke oled. Mine parem jaluta rannaribal, sõida rattaga looduses või grilli pere ja sõpradega maakodus – lõbutse ja naera palju ning veeda aega kallite inimestega!

#7 Reisitakse/puhatakse vähe

Inimesed töötavad tihti üle – nad tahavad endale ja oma ülemusele justkui pidevalt tõestada, et on töökad ja tublid inimesed. Kuid mitmed uuringud näitavad, et see ei tee sind kindlasti mitte efektiivsemaks. Tuleb osata ka puhata, nii on sus rohkem jõudu ja mõistus teravam. Võta alati välja oma teenitud puhkus, kui võimalik, tee kodutöö päevi või küsi reede vabaks, et veeta 3päevane nädalavahetus oma perega.