EKSPERIMENT: Pimekohtingud reedavad sinu parfüümi tegelikku mõjuvõimu

Tekst: KRISTIINA VIRT, KEIT LAISAAR / fotod: HELEN MARZ, ERAKOGUD, TOOTJAD / interjöör: RESTORAN DOM

JANAR SINIVÄLI, loovjuht Mustas Munas:

Liu Jo Lovely

Väga magus lõhn! Esimese asjana tulevad mulle kohe miskipärast šampoonid silme ette. Ehk käis mu vastas olev tütarlaps enne tulekut kiirelt kodust duši alt läbi. Kuidagi tuttav on see parfüüm – olen seda varem kuskil tundnud.

Miskipärast on mul silme ees tumedad juuksed, pikad tumedad juuksed. Ja ma kahtlustan, et see neiu võib töötada Kaubamaja ilumaailmas. Lõhna järgi otsustades võib tal seljas olla valge kontoripluus ja kuna väljas juba jahe, siis kindlasti ka mantel. Ma arvan, et ta on väga kena, aga mitte ekstravagantne. Või noh, tema stiil ei ole selline karjuv.

Tema hobid on tõenäoliselt üsna traditsioonilised – ta loeb ja reisib palju. Ilmselt tuumafüüsikast ja astroloogiast temaga rääkida ei saa. Ta viiks jutu kohe mujale.
Veel arvan, et kõige julgem asi, mida ta elus teinud on, võiks olla näiteks benij-hüpe Õllesummeril.

***

 

Acca Kappa White Moss Muschino Bianxo

Selles on rohkem universaal universumi hõngu. See on pigem boheemlaslikum lõhn.
Silme ette tuleb taaskord brünett naine. Tema riietus on kirju, palju igasugu narmaid ja tilu-lilu, mida ma nimetada ei oska. Ma arvan, et ta kannab türkiissinist ehet, tema ehted ei ole aga metallist, vaid tegemist on pigem selliste nahast ehetega.

Kuigi mulle tundub, et see neiu on hingelt boheemlane, arvan siiski, et ta töötab kontoris. Samas päris nii hipi ta ei ole, et tantralaagris võiks käia. Tema eneseteostus ei toimu kindlasti tema tööl, vaid pigem teeb ta seda mujal. Näiteks võib ta vabalt fotograafiaga tegeleda. Pidudel ta väga ei käi, pigem meeldib talle rohkem sõprade juures aega veeta.

Mulle meeldib, et selle neiu lõhn ei ole nii karjuv, vaid soliidne ja meeldiv. Ta ei pea nii palju ja tugevat parfüümi panema, et olla eriline. Temas on sisemine harmoonia olemas.