Dr Niine Nahakliinik laieneb ning toob plastilise kirurgia ja iluravi spetsialistid ühe katuse alla

Eesti üks tunnustatumaid dermatoloogia ja onkoloogia praktikuid Dr Marianne Niin laiendas Niine Nahakliinikut, avades uue esteetikakliiniku, mis pakub kõrgeimatele standarditele vastavaid iluraviteenuseid.

“Dr Niine Nahakliiniku plastilise ja ilukirurgia osakaal on järjest kasvanud, mistõttu oleme samm-sammult suurendanud ka enda professionaalset meeskonda, kus töötaksid oma ala tipptegijad. Usume, et ühendades iluvaldkonna ja meditsiini teenuseid veelgi enam, saame pakkuda kõige kõrgematele standarditele vastavalt turvalist iluraviteenust, mida vajavad nii eestlased kui ka meie lähiriikide patsiendid,” tõi dr Marianne Niin esile esteetikakliiniku loomise vajalikkust.

Niine Esteetikakliiniku iluteenuste valdkonnajuhi Jevgenia Makarova sõnul toetas Niine Esteetikakliiniku loomist ka tõsiasi, et Eestis on palju iluraviteenuse pakkujaid, kuid ilumeditsiini valdkonna tase pole ühtlane – samas on tegemist valdkonnaga, kus turvalisus ja professionaalsus peab olema väga kõrge.  „Kuna patsiendid hindasid Dr Niine Nahakliinikus plastilise ja ilukirurgia osa, siis otsustasime luua eraldiseisva Niine Esteetikakliiniku, et muuta enda teenused veel kättesaadavamaks,“ lausus Makarova, lisades, et alates märtsist on lisaks Rocca al Mare kliinikule Niine Esteetikakliiniku esindus avatud ka Tallinna kesklinnas Estonia pst-l Meloni keskuses.

Uues esteetikakliinikus keskendutakse nii ilukirurgiale kui -ravile. Professionaalne väheinvasiivne plastiline kirurgia võimaldab korrigeerida nägu, rindu, kõhtu, naiste suguelundeid ja liigse rasvkoega seotud probleeme. Iluravi teenused annavad kiireid ja efektiivseid tulemusi näoilme noorendamisel.