Domina Elegans üllatab Oksana Tanditi erisarjaga

Eesti auhinnatud looduskosmeetikabränd Domina Elegans tuleb sel kevadel välja uue rahvusvahelise kaubamärgiga D’DIFFERENCE. Turule tuleku avab Cell Innovation sarjast pärinev kehakreem Enriched Body Lotion, mille pakendit kaunistab Oksana Tanditi moejoonis. Kahe tuntud Eesti brändi koostöö sai inspiratsiooni Oksana uuest merehõngulisest kollektsioonist „Piraat Alvilda“.

Mind inspireerivad tugevad Eesti tegijad ja Domina Elegans ning D’DIFFERENCE on seda kindlasti. Selleks, et Eesti loomemajandussektor ja siinsed tublid ettevõtjad kasvada saaksid, tuleb ühiselt panustada ja otsida koostöökohti. See võimaldab meil püsima jääda ning vaadata ka Eesti piiridest väljapoole,“ rääkis Oksana Tandit.

Oksana Tanditi moejoonisega D’DIFFERENCE Cell Innovation Enriched Body Lotion on erisarjana piiratud koguses saadaval erinevates müügipunktides üle-Eesti ja Domina Elegans veebileheküljel juba alates maist. „Meie jaoks oli väga huvitav olla Oksana loomingu sünni juures ning näha, kuidas paberile visandatud algne idee võtab tervikliku kollektsiooni kuju. Kuna Domina Elegansi ja nüüd ka D’DIFFERENCE kliendiks on moeteadlik ja kvaliteeti hindav naine, siis kasvaski sellest välja ühine idee üllatada meie kauneid daame kevade puhul erisarjaga, mida ehib praegu väga trendikas moejoonis Eesti moe tipptegijalt,“ rääkis brändi looja dr. Ruth Oltjer.