DIANA ARNO: moest, isikliku stiili leidmisest ja ning riietest, mis ei riku figuuri

Ei ole midagi selga panna, kuid olemasolev kraam ei taha enam kappi mahtuda? Igivanale moemurele leiab lahenduse omanimelise brändi eestvedaja - Diana Arno.

Mida soovitaksid kanda pidulikel momentidel?

Peamiselt sõltub riiete valik muidugi sündmusest – enamik inimesi teab, et pulmakülalisena pole sobiv kanda valget kleiti või et black tie sündmus eeldab naiselt kas õhtu- või kokteilkleidi kandmist.

Kui siiski midagi soovitada, siis:
1. Klassikaga ei pane kunagi mööda. Väike must kleit võiks olla iga naise riidekapis. Kui musta pole, siis miks mitte näiteks mõni teine klassikaline värv – punane, beež või valge.
2. Pits näeb alati pidulik, naiselik ja kaunis välja, kas valid üleni pitsist või pitsdetailidega kaunistatud kleiti – valik on sinu.

Ükski komplekt ei ole aksessuaarideta täiuslik. Milliseid jalanõusid, kotte ja ehteid soovitaksid erinevate kleitide juurde valida?

Klassikaline must/beež kontsaking ning clutch sobib põhimõtteliselt kõigega.
Kui soovite oma väljanägemist tasakaalustada, siis näiteks paljude detailidega kleidi juurde sobivad minimalistlikumad aksessuaarid. Ühetooniliste riiete juurde võib julgelt lisada mõne erksa või sobivas vastandvärvis aksessuaari.
Julgustan kõiki eksperimenteerima ja kombineerima, kuid siiski panen südamele, et vahel on parem lähtuda põhimõttest, et vähem on rohkem – kui kannad korraga liiga palju omavahel konkureerivaid detaile ja aksessuaare, kipub tulemus meenutama naljakat kompotti, mitte aga stiilset outfiti.

 

Diana Arno loominguga saad tutvuda SIIN.