Uuenduslikud ja suvesse sobivad laserprotseduurid Decus Kliinikult

Tutvustame sulle kahte uuenduslikku protseduuri tänu millele ei pea sa oma suveplaane ümber tegema.
Tekst: Katrin Rasmann
Fotod: Shutterstock

SOPRANO ICE KARVAEEMALDUS

Enamik karvaeemaldusmeetoditega kaasneb väga palju miinuseid, eriti just suvel. Näiteks vahatamise juures on vajalik, et karv oleks teatud pikkusega. Paljude laserprotseduuride puhul ei tohi nahk olla päevitunud (vajalik selleks, et kontrast naha värvuse ja karvakese vahel oleks võimalikult suur). Raseerides on aga kare karvkate juba üsna pea end välja ilmutamas.

Soprano Ice karvaeemaldusprotseduuriga neid probleeme ei ole ja seetõttu on see ideaalne ka suvel. Erinevalt teistest laserprotseduuridest võib Soprano Ice karvaeemalduse ajal nahk ka päevitunud olla. Enne seda protseduuri peavad karvad võimalikult nahalähedaselt raseeritud olema. Ehk siis raseerimine protseduuride vahepeal on lubatud!

Protseduur on valutu ning vajalik on läbida keskmiselt 6-8 kuuri, kuid piisab ka 3-4 hooldusest. Protseduuride vahele jääv aeg on üks kuu ning esimesed tulemused on märgatavad juba esimestel protseduurijärgsetel nädalatel. Soovimatutest karvakestest on võimalik vabaneda lausa 15 aastaks!

 

Screen Shot 2016-06-15 at 16.34.42


 

 13318954_1214140298631047_1086413127_nSoprano Ice protseduuri käis proovimas Iluguru vastutav väljaandja Katrin Rasmann:

Saabumisel Decus kliinikusse ootas mind soe ja sõbralik vastuvõtt. Eelnevalt paluti täita ankeet võimalike vastunäidustuste kohta. Üldiselt on protseduurile väga vähe takistusi.
Soprano Ice protseduuri läbiviimise
l tegeles minuga Inna Zuk, kes oli väga meeldiv ja sõbralik. Protseduur ise oli tõepoolest peaaegu valutu. Tunda oli vaid kergeid tihedaid torkeid ning pigem soojust, mille intensiivseks minnes muudeti aisting mõnusalt jahedaks. Klassikalise laserkarvaeemaldusmeetodile iseloomulikke impulsiga kaasnevaid valutorkeid ei olnud. Aega kulus vähe ning protseduur oli igati meeldiv.”

 

 

                                                                       ClearLift näoprotseduuri kohta saad lugeda järgmiselt lehelt …