BIKIINIFITNESSI BLOGI: Appi, mul on fitnessi-pohmell!

Tehtud! Minu teine osavõtt MM-l. Sellega sai läbi minu kolmas võistlushooaeg, mida tegelikult väga ei planeerinud ette. Sügisel piirdusin kolme võistlusega: Arnold Classic Europe (5. koht), Eesti Meistrivõistlused (1. koht) ning MM (7. koht). Emotsioonid on seinast seina. Hetkel oleks nagu fitnessi pohmell. Ühest küljest on vabastav tunne, et saab rohkem aega panustada mujale kui ettevalmistusele. Teisest küljest on tühi tunne. Mis edasi? Olen eesmärgile orienteeritud inimene ning kindla sihi puudumine on natuke hirmutav. Samas tean, et sellised emotsioonid on mind alati vallanud pärast võistlusi. Mõne nädalaga läheb üle.
Fotod: Sylwester Szymczuk, Igor Kopcek, Tõnu Kruusimäe

Esimestel päevadel pärast MM-i oli hetkeks meeletu tuhin peal ning käis soov läbi veel võistelda. Aga … Minu jaoks on tähtis tasakaal pere, kodu, töö ja oma hobi vahel. Nüüd on aeg keskenduda perele. Lihtsalt tunnen, et nii on õige.

Võtsin enda jaoks vastu otsuse, et annan kehale ja vaimule rahu. Ei mingeid raskeid jõutrenne nädal-kaks, köögikaalu peitsin ka ära ning söön intuitiivselt. Mis ei tähenda, et toitun saiast ja moosist, vaid pigem seda, et ei mõõda ega arvuta kõiki toidukordi kirurgilise täpsusega. Olen sellist lähenemist toitumisele katsetanud kevadel ning ei võtnud kaalus palju juurde ning rasvaprotsent ka ei suurenenud, seega olen endale tõestanud, et suudan ka My Fitness Palita mõistlikult toituda. Ausalt öeldes on see päris vabastav! Pärast võistlusi lubasin endale kõike – Poola sushi‘t, Kirju Koera komme, tagasiteel Poolast Statoili kabanossi, jäätist, kodus ootas mind kookide valik. Ja sõin kõike seda absoluutselt stressivabalt! Paari päevaga on mul isud täis söödud ning igatsen oma tavapärast toitu. Mul on päris hea sisemine pidur, mis ei lase ennast ogaraks süüa.