ALEKSEI SOLTAN: Meelelahutusauhindade stiilseim külaline olin muidugi mina!

Möödunud nädalal toimunud Meelelahutusauhindade gala pani Eesti punavaiba staarid oma outfiti üle tõsiselt mõtlema. Õhtu stiiliks olid Kreeka jumalad ning ekstravagantne Aleksei Soltan üllatas publikut taas. Sel korral oma julge jumaliku kostüümiga.

Kui palju aega oma välimusele hommikuti kulutad?

Seda küsitakse minult palju, kuid lakooniline vastus on, et PALJU. Seda täiesti olenemata hooajast ning kellast, ilmastikutingimustest ning ülemaailmsetest katastroofidest.

Mida soovitaksid Eesti naistele? Kuidas oma välimusele pisut vunki lisada?

Naistele, olenemata rahvusest või vanusest, soovitan jääda eelkõige naisteks. Kindlasti peab alati enda eest hoolitsema ning unustama ära kõik vabandused ja ettekäänded stiilis, et mul pole aega, raha või olen hõivatud lastega! Kõige tähtsam rosin naise juures ongi naiselikkus. Kindlasti peab igas olukorras jääma iseendaks ning mitte langema moetööstuse või avalikkuse arvamuse ohvriks. Kuigi trende peab ikkagi jälgima ning arvamusi kuulda võtma. Olen alati kõigile naistele soovinud, soovin praegu ja ilmselt räägin seda ka tulevikus, et ei tohi karta olla see, kes sa oled, näidata oma sisemist „mina” läbi välimuse. Arvan, et see ongi kõige tähtsam, sest elu on meil ainult üks.

ÜRITUSE GALERIID VAATA SIIT!