7 KASULIKKU MOBIILIÄPPI: Ilunipid otse taskust

Kuidas oma naha eest paremini hoolitseda? Millal ripsmetušš aegub? Kui hea see toode tegelikult on? Need telefonirakendused annavad vastuse igale iluküsimusele.
Tekst: Kristiina Virt
Fotod: Shutterstock

#1 Beauty Tips

Beauty Tips

See tore mobiilirakendus on täis otse professionaalidelt tulenevaid kasulikke nippe ja soovitusi – täpselt nii nagu Ilugurugi. Siit leiad tarkuseterasid nahahoolduse, meikimise, toitumise ja maniküüri teemadel. Rakendus on kokku pandud erivärvilistest lehekülgedest, igal küljel uus soovitus. Lehitse seda ühissõidukis, kohvikus või lõunapausi ajal kontoris.

#2 Beautiful Me

Beautiful Me

Äärmiselt mugav ja nutikas rakendus analüüsib lisatud fotode põhjal su nägu ning annab personaalseid ilusoovitusi. Lisaks aitab see sul täpselt määrata naha alatooni ning leida sulle enim sobivad jumestuskreemid ja puudrid (koos toonide nimetustega!), lauvärvid, huulepulgad ning isegi juuksetoonid, mis rõhutavad su loomulikku ilu.

Selleks et iga soovitus võimalikult aus ja täpne oleks, laadi rakendusse vaid meigita fotosid, mis on võetud päevavalguses.

#3 Beautylish

Beautylish

Selle telefoniäpiga käid ajaga alati kaasas: värskeimad ilutrendid, moemeikide, -soengute ja -maniküüride õpetused, rohkelt inspiratsiooni kvaliteetsetelt fotodelt ja palju muudki. Õpetuste all on teemakohaste ilutoodete loetelu, mida järgmiselt ilušopingult otsida või kohe e-poest tellida.

Siit ka väike hoiatus – põnevaid iluõpetusi uurides möödub aeg täiesti märkamatult!

#4 YouCam Makeup

YouCam Makeup

Suurepärane viis proovida uut lõikust, juuksevärvi, silmalainerit, huulepulka, prille ning mitmeid teisigi ilutooteid ja aksessuaare. Uut looki saad katsetada nii enda nägu telefoni esikaamerast vaadates kui ka olemasoleva foto pealt. Fotoga töötades seisneb eelis selles, et soengut on võimalik oma nägemuse järgi ekraanil kohendada, lisades kohevust ja pühkides ebavajalikud karvad näo eest näpuga ära. Seetõttu jääb saavutatav tulemus igati loomulik, mis sarnaste programmide puhul väga haruldane on.

Kuigi rakendus on mõeldud eelkõige naistele, teevad sellega edukalt „naljatööd” ka mehed.