Lähed õhtul välja? 6 SAMMU TÄIUSLIKU HUULEMEIGINI

Ära kunagi alahinda huulepulga tähtsust. See lihtne ilutoode annab loetud sekunditega kogu look’ile nii palju juurde, nagu ükski teine meigivahend ei suuda. Järgi neid lihtsaid nippe ja võid olla 100% kindel, et sinu huuled on vastupandamatud!

 4. Raami huuled ära

Rääkides huulepulkadest tuleb meelde kaks olukorda, kui midagi võib nö „viltu minna“. Esimene piinlikkust tekitav moment on huulepulga jäämine hammastele ja teine – värvi sulamine väljapoole huulekontuuri. Et viimast olukorda ennetada, kasuta huulepliiatsit, mis muudab huuled ka visuaalselt lopsakamaks ja hoiab värvi „omal kohal“.

5. Kasuta pintslit

Parima lõpptulemuse saavutamiseks kasuta huulepulga pealekandmiseks spetsiaalset pintslit. Õhuke kiht jääb huultele kauemaks püsima ning näeb igati loomulikum välja!

6. Pea meeles, ükski huulepulk ei kesta igavesti!

Kindlasti oled emotsioonide saatel (või allahindluste ajal!) ostnud mitmeid huuletooteid (läikeid, pulkasid, tinte ja toonitud palsameid), kuid nagu toidulgi, on oma realiseerimisaeg igal meigitootel. Faktid räägivad, et naised söövad oma elu jooksul ~100 huulepulka… Jälgi, et see, mida sa sööd oleks värske 😉

Loe lisaks:

Kuidas valida huulepulka

Meiginipid, mis teevad silmad suuremaks