GALERII: Schwarzkopf esitles uudset juuksevärvi Color Expert

Neljapäeval, 20. aprillil esitles Schwarzkopf uudset juuksevärvi Color Expert. Tegemist on esimese jaemüügi juuksevärviga, mis tänu Omegaplex tehnoloogiale kaitseb juukseid värvimise ajal ning vähendab juuksekarvade murdumist kuni 90%. Juuksemodelliks oli särav Keili Sükijainen, kelle juuksed juuksur Sarita Urm käe all uue blondi tooni said. Üritust juhtis alati energiast pakatav Zenja Fokin.

Color Expert on juukseid hooldav 3-astmeline püsivärv, mis kaitseb värvimise ajal juuksekarvasiseseid sidemeid, kinnistab juuksevärvi, muudab värvi intensiivsemaks ning aitab juuksevärvil kauem püsida.

 

“Color Experdi näol on Schwarzkopf loonud tõhusa, sügavuti juukseid hooldava ja kaitsva juuksevärvi, mis sisaldab salongihooldusest tuttavat “plex” tehnoloogiat. “Plex” on koostisaine, mis tugevdab värvimise ajal juuksekarvasiseseid sidemeid ja loob juustele murdumisvastase kaitsekihi,” kommenteeris Sarita Ilusalong omanik ja juuksur Sarita Urm kogemust Color Experdiga. “Juba värvimise ajal on erinevust näha ja tunda – juuksed on parema kvaliteediga, säravad ja intensiivse tooniga. Lõpuks on hooldav juuksevärvitrend jõudnud ka jaemüüki!”

 

Annija Berzina, Schwarzkopf Baltikumi brändijuht: “Schwarzkopfi läbiviidud uuringud on näidanud, et 56% naistest on nende juuste tervis väga oluline ja 41% naistest eelistab juukseid värvida hooldavate ning juukseid toitvate värvidega. Sarnaselt kasutab aina suurem hulk naisi hooldavaid tooteid nagu juukseõlid ja  maskid. Siiski on kuivad ja kahjustunud juuksed Euroopas üheks suurimaks mureks. Paljudel naistel napib aega, et pidevalt külastada professionaalseid juuksurisalonge. Kõige selle tulemusel tõime turule koduseks kasutamiseks mõeldud hooldava ja kaitsva juuksevärvi koos Omegaplex tehnoloogiaga. Värv vähendab juuksekarvade murdumist kuni 90% ning kaitseb juukseid värvikahjustuste eest.”

 

Illustreerivaid keemilisi katseid uute juuksevärvide kaitsvast ja juuksekiudude mikrosidemeid tugevdavatest efektidest näitas Tartu Ülikooli keemik Ott Kekišev.

Color Expert on esimene Omegaplex® tehnoloogiaga juuksevärv jaemüügis, mis tugevdab juukseid kuni 90%, vähendades murdumist. Juukseid värvides võivad juukseid kaitsvad mikrosidemed juuksekiududes puruneda, muutes juuksed nõrgaks ja kergesti kahjustuvateks. Color Expert kasutab 3-astmelist süsteemi rikkalikuks hoolduseks, et kaitsta juukseid värvimise ajal. Professionaalne 3-astmeline tehnoloogia annab juustele kauni välimuse ja tervete juuste tunde. Esimesel sammul kaitseb seerum, mida segatakse hooldava vedeliku ja juuksevärviga, juuste sisemisi kiude murdumise eest. Teine samm on hooldav palsam, mis parandab sügavuti juuksekiude ja lukustab juustekiududesse värvi intensiivsuse. Viimane taastav palsam on kasutamiseks peale kolme nädalat, et tagada veelgi pikemaajalisem külluslik värv ja kaunid juuksed.

 

Schwarzkopf

118 aasta eest pani keemik Hans Schwarzkopf aluse brändile, mis seisab kvaliteedi, usalduse, asjatundlikkuse ja innovatsiooni eest. Tänaseks on tegemist maailma juhtiva brändiga juuksehoolduses. Schwarzkopf on Henkel Beauty Care suurim bränd 2 miljardilise läbimüügiga (2015).  Schwarzkopf on esindatud enam kui 60 turul üle maailma, nii jaemüügis kui ka juuksurisalongides.