5 suvist nahahooldusnippi, mida tasuks järgida

Käes on suvi, mis toob endaga kaasa ka tavapärasemast napima riietuse, keskmisest kõrgema temperatuuri ja arvukad päikese rüpes veedetud päevad. Ehkki see kõik mõjub välimusele turgutavalt, esitab suvi korraliku väljakutse igapäevasele ilurutiinile. Seetõttu ongi Dove’i brändijuht Kertu-Kai Põldvere kirja pannud lihtsad nipid, mille järgimisel saab kauaoodatud aastaaega ilma peavaluta nautida.

#1 Kasuta koorijat

Surnud naharakkude eemaldamine teeb jume säravaks, kuid see võib naha muuta lõõskava päikese suhtes tundlikumaks. Sellest hoolimata peaksid ka palju värskes õhus viibivad inimesed kasutama koorijat, kuna higi ja rasu moodustavad ideaalse duo ummistunud pooride tekkimiseks – kasutada võiks pigem õrna koorijat ja seda maksimaalselt kaks korda nädalas.

#2 Poputa oma nahka

Kui suvi tähendab sinu jaoks pidevat karvaeemaldus-saagat, siis peaksid naha tundlikuks muutumise vältimiseks selle eest rohkem hoolt kandma. Kasuta raseerimiskreemina juuksepalsamit, see tekitab õhukese ja sileda kihi, millest žilett graatsiliselt üle libiseb. Meeles tasuks pidada ka raseerimisjärgset niisutamist – see kehtib isegi kaenlaaluste kohta.