EESTI NAINE, SEE ON SULLE: 4 suurimat meigiviga, mida eestlased teevad

Eestlannad on kahtlemata maailma ühed ilusaimad naised, samas võiksime meiegi oma meigirutiinis nii mõndagi paremaks muuta.

# ja siit kohe veel üks suur viga – sa proovid ennast nooremaks meikida…
…mis pole ju tegelikult üldsegi karistatav ettevõtmine (hoopiski vastupidi!), kui seda õigesti teed. Ole alati värske ja loomulik ning ära proovi ajale vastu hakata – sellest ei tule midagi välja, ausalt! Kui oled 40, unusta kõik meigivõtted, mis toimisid sinu kahekümnendates. Rasuse naha alistamine puudriga, erkroosad huuled ja sätendavad lauvärvid … Vaata hoolikalt peeglisse – mida enda juures kõige rohkem armastad? Võib olla on sul lopsakad huuled või naerunootidega täidetud silmad? Rõhuta oma plusse ning miinuseid ei pane keegi tähelegi! Meie usume, et küpsemas eas kõige olulisemad iluhitid on: niisutav näokreem, põsepuna, lifting efektiga konsiiler ja huuleläige.

# ei pea lugu värvidest…
… ja meik mõjub alati ülepakutuna. Suitsusilm ja efektne huulevärv ei tohiks kokku käia, värvid armastavad olla üksi, kas siin või seal. Värvide all ei mõtle me muidugi kriiskavaid toone, sest ka must on ju tegelikult värv! Oluline on aga panna aktsendid paika – kui valisid punase huulepulga, jäta silmamaik neutraalseks ja vastupidi. Erandiks on loomulikult paljuarmastatud nude meik.