EESTI NAINE, SEE ON SULLE: 4 suurimat meigiviga, mida eestlased teevad

Eestlannad on kahtlemata maailma ühed ilusaimad naised, samas võiksime meiegi oma meigirutiinis nii mõndagi paremaks muuta.

# palav armastus highlightorit’e ja bronzer’ite vastu…
… ei lõpe alati struktuursema näoovaali saavutamisega. Unistades millestki ideaalsest, unustame reaalsuse ehk teisisõnu selle, kes me tegelikult oleme ja kuidas välja näeme. Tunnista üles, kas sinagi kuulud nende ilugurmaanide sekka, kes täiesti meikimata olekus kodus ringi jalutades võib peeglist täiesti võõra ning tundmatu inimesega kokku põrgata?

Mehedki on meile korduvalt öelnud, et meik pole grimm (kuid keda nende arvamus anyway huvitab?). Pealegi näeb pahatihti kodus valesti teostatud kontuurimine päevavalguses välja ebaloomulik, räpane ning täiesti kohatu. Soovid mõnel tähtsal päeval saada erilisemat meiki – võta ühendust meigikunstnikuga.

# üritad kõik oma nahavead jumestuskreemi alla matta…
… ja eksid! Väga suure katvusega jumestuskreem (eriti suvel ja eriti päevavalguses) muudab su näo visuaalselt väsinuks ja vanemaks. Värske tulemuse saad kasutades läbikumavat jumestus-, BB- või CC-kreemi – punetused ja tumedad silmaalused neutraliseeri konsiileriga.