3 põhjust, miks anda juustele kangelasmedal ning lõpetada nende kiusamine IGAVESEKS

Mu juuksed on ellujääjad! Tugevad ja kangekaelsed kangelased - vaatamata kõigile rasketele katsumustele, on need endiselt minuga! Pidev föönitamine, kiire trennijärgne kammimine, tugevate patsikummide kandmine ... Piilu minu juuste ajalukku ning õpi tehtud vigadest.

#2
Juuste loputamine alkoholiga

Kui tihti loed sa viimistlustooteid valides nende etiketti? Ma mõtlen seda alumist osa, kus peal on märgitud tootes sisalduvad komponendid, mitte aga lubatav efekt. Jah, su lakk, vaht või mistahes muu toode võib anda suurepärase tulemuse, kuid kas oled mõelnud, kui palju alkoholi see sisaldab? Alkohol ja ilusad juuksed on aga asjad, mis kokku ei käi, sest see muudab juuksed hapraks ja kergesti murduvaks, peenestab juuksekarva ning võib häirida rasunäärmete tööd. Tulemuseks on õhukesed, tuhmid ja peadligi hoidvad juuksed, mis muutuvad rasuseks juba mõned tunnid peale nende pesemist.

Ostes endale järjekordse viimistlusvahendi jälgin, et see sisaldaks glütseriini, pantenooli ja E-vitamiini, mis niisutavad ja toidavad minu juukseid, betaiin aga neutraliseerib viimistlustoodete kahjulikku mõju. Kindlasti proovi seda nippi ka!