10 põhjust, miks peaksid kohe selle õli oma ilurutiini kaasama!

Kuivõli, mis on universaalne ilutoode nii kehale, näole kui ka juustele, on üks tõeline teemant sadade hooldustoodete seas. Imelise lõhnaga õlid sisaldavad endas üldiselt värskeid aroome nagu jojoba õli, shea või ja E-vitamiin. Selline toode on juba kümneid aastaid vana ning tuntud, kuid mulle tundub, et selle võlu on sadade uute toodete varju jäänud ja kahjuks täitsa unustatud. Meeldetuletuseks olen välja toonud 10 põhjust, miks just see toode on sinu parim sõber!
Toimetas: Helena Feofanov
Foto: Shutterstock

#1 Kasuta kuivõli niisutajana oma kehal, näol ja ka juustel.

Selle niisutavad omadused on nii muljetavaldavad, et see tekitab lausa sõltuvust. Pihusta nahale kohe peale duši all käimist, kanna juustele kui nad kräsused ja lootusetult kuivad tunduvad ning kasuta ka oma näol nii hommikul kui ka õhtul.

 

#2 Kuivõli ravib päikesekahjustusi.

Oled jännis pigmendilaikudega või kuiva ja kahjustatud nahaga? Pihusta kahjustatud piirkonnale kuivõli nii hommikul kui ka õhtul ning juba varsti näed positiivseid tulemusi.

 

#3 Ühtlustab nahatooni.

Punased laigud ja täpid nahal on tüüpiline mure paljude keskealiste naiste seas. Kuivõli tuleb ka siinkohal appi ning ühtlustab ebameeldivaid laigukesi näol ja kehal.