10 KULMUNIPPI, mis teevad tõelisi imesid

Järgi neid lihtsaid nippe ning naudi täiuslikku tulemust!

4. Kasuta enne kulmude kitkumist kulmudel sooja käterätikut
Teatavasti muudab soojus poorid tunduvalt lõdvemaks. Selleks, et kulmude kitkumine kulgeks lihtsamini ja valutult, hoia enne kitkumist kulmudel sooja käterätikut. Samuti on mitmed kulmuprofid surunud peale kitkumist kulmudele jääkoti (või niiske külma käterätiku). See omakorda rahustab kulmunahka ja poorid sulguvad kiiremini.

5. Kasuta alati veidi kulmumarkerit
Mõõdukas kulmumarkeri kasutamine muudab kulmumeigi tunduvalt märgatavamaks ja kulmujoone kontrastsemaks. Selleks tõmba kulmumarkeriga kulmukaare alla joon ja sulanda see sõrmega naha sisse. Ära unusta kasutada veidi kulmumarkerit ka siis, kui teed igapäevast meiki. Tulemuste erinevus on seda väärt.

6. Kasuta kulmudel veidi lauvärvi
Jah, ka see soovitus võib tunduda veidi ebatavaline, kuid see toimib. Kasta lauvärvi pintsel vette ja võta sellele pisut tumedamat (ja pigem pruunika tooniga) lauvärvi ja harja see oma kulmudesse. Kui teed seda õigesti, on tulemus loomulik ja su kulmud tulevad palju paremini esile. 

7. Värvi kulme veidi enne kitkumist
Selleks, et saavutaksid paremini kulmukuju, milleni soovid jõuda, kanna enne kitkumist kulmudesse veidi värvi. Seda saad teha kõige paremini pehme kulmupliiatsiga. Nii on sul olemas kuju ja piirjooned, mille ümbert on lihtsam sellesse sobimatud kulmukarvad eemaldada.