Žüriiliige Gaidi Äkke paljastab oma lemmikud “Iluteemant 2018” nahahooldustooted

küsitles: KEIT LAISAAR / fotod: JAKE FARRA

KUIDAS ILUMAAILMAS LÄBI LÜÜA?

Igal ala nõuab pühendumist ja töökust! Kui armastad oma tööd ja teed seda hästi, siis saabub ka edu. Ilumaailmas toimuvad muutused, peab end pidevalt koolitama ning kõigega kursis olema.

 

ANNA LUGEJATELE MINGI ILUNIPP!

Ära kunagi unusta ega alahinda silmakreemi – sest kuhu tekivad meie esimesed kortsukesed – ikka silmade ümbrusse! Eriti oluline on see pidevalt arvutiga töötavatele ning palju reisivatele inimestele – konditsioneeritud õhk kontoris, lennukis, ere päike sunnivad silmi kissitama.
Tõeline kodune ilurelv on maskid – erinevaid niisutavaid Ja taastavaid näomaske võid kodus teha kasvõi iga päev – peab ainult jälgima, et nahka liigselt ei kooriks ega ärritaks, alati võib kosmeetikult nõu küsida.
Ära liialda päikesega – esiteks on see tervisele ohtlik ning päikesekiirgus muudab meid kiiresti vanaks !

 

MIDA TÄHENDAB ILU SINU JAOKS?

Inimene on ilus siis, kui ta on õnnelik ja terve. Kosmeetikuna pean väga oluliseks enda välimuse eest hoolitsemist, terve nahk ja ilus jume on see, mida me tegelikult kõigepealt märkame.

 

MIS SIND ILUMAAILMAS KÕIGE ROHKEM HÄIRIB?

Kui ilumaailmast üldiselt rääkida, siis sotsiaalmeediast on jäänud silma fotod, kus reklaamitakse ripsmepikendusi või kulme, kuid modellide nahad on samal ajal väga kehvas seisus. Ma tahaks, et terve nahk oleks naiste jaoks sama tähtis kui kaunid ripsmed ja kulmud! Mul on veidi kahju vaadata, kuidas inimesed panevad endale ripsmepikendused või teevad kulmud korda, aga oma naha eest ei hoolitse. Ilusa ja särav nahk on kõige alus!

 

MIS SINU TÖÖ JUURES KÕIGE NAUDITAVAM ON?

Kõige suuremat rõõmu pakub mulle see, kui olen saanud oma kliente aidata ja neilt positiivset tagasisidet saan. Olen alati tundnud vajadust inimesi aidata ning neile midagi omalt poolt pakkuda, kosmeetikutöös on see võimalik ja ma olen tõeliselt õnnelik, et olen leidnud oma kutsumuse.