Telli Iluguru KOJU

Tunne ilumaailma nagu oma viit sõrme - telli Iluguru koju!

Selleks, et Iluguru endale koju tellida, kirjuta meile info@iluguru.ee.
Tellimusel märgi kindlasti ära oma nimi, perekonnanimi, e-posti aadress ja elukoha aadress!

Aastatellimus: 14 €
Aastatellimus iluprofessionaalile: 10 €

6a

Keegi ei sünni ideaalseks, kuid sul on terve elu, et sinnapoole pürgida

 

Elu on võitlus ning võitlus on argipäeva lahutamata osa. Võitlus alati liiga vara heliseva äratuskella või käskudele mittealluva automootoriga. Naistena peame igapäevaselt võitlema ka ilu eest: täna alistame tselluliiti ning juba homme taltsutame sõnakuulmatuid juuksekarvu. Nagu isegi näed, on naiseks olemine kunst ning kevad on naiselikkuse tähistamiseks parim aeg! Ka meie haldjalikult kaunis kaanestaar Kerli hindab naiseks olemist kõrgelt. „Tunnen uhkust selle naise üle, kes ma täna olen, nägin ränka vaeva, et teda suurest ja kohmakast kivikamakast välja raiuda,” tunnistab ta (loe lk 80).

Et naiseks olemine veelgi lihtsam oleks, palusime ka sel aastal Eesti tunnustatud ja kogenud ilugurudel sadu ilutooteid läbi testida, ikka selleks, et selgitada välja turu säravaimad iluteemandid (tutvu nendega lk 88). Nüüd saad järgmisele ilušopingule suundudes ilma igasuguse vaevata leida üles täpselt need tooted, mida omaala profid heaks on kiitnud. Kasuta neid ilu heaks!

Traditsioonide kohaselt räägime kevadajakirjas ka värskeimatest ilu- ja moetrendidest, näitan sulle oma absoluutset lemmikkohta maailmakaardil – Indiat, kuhu ma inspiratsiooni ja seikluste otsinguil reaalsuse eest põgeneda armastan. Lisaks peatume käesolevas ajakirjas pikemalt ka terviseteemadel. Uurime välja, mis asjad on turul revolutsiooni korda saatvad ilupulbrid ning millega neid tarbida (loe lk 128). Korraldame lõbusa, kuid äärmiselt raske inimkatse, et saada teada, milleks ühe naise keha võimeline on. Ja tõestame omal nahal, et miski pole siin ilmas võimatu. Meie jõusaaliseiklustest saad lugeda lk 115 algavas tervise-eris.

Ilusat kevadet, eredat päikest ja mõnusat õide puhkemist!

Kristiina Virt
ajakirja peatoimetaja