rubriik: SALONGIGURU

Juba kolmandat korda selgitati välja Eesti parim ilusalong

Juba kolmandat korda selgitati välja Eesti parim ilusalong

Tartu ilumessil kuulutati välja seekordne Teeninduse Teemanti võitja, kelleks osutus INTERSALON. Kokku oli tiitli eest valmis võistlustulle astuma pea paarkümmend salongi, kellest sõelale jäi üheksa parimat.

Davines Sales Academy toimus seekord Tallinnas

Davines Sales Academy toimus seekord Tallinnas

Juuksehooldusbränd Davines korraldas kolmandat korda oma müügimeeskonnale suurejoonelise seminar/kokkusaamise. Eelmistel kordadel on see aset leidnud Nizzas ja Maltal ning seekord siis Tallinnas.
Asukoha valikul mängis kindlasti olulist rolli koha ligipääsetavus, sest osales tervelt 15 riiki, kuid mitte vähem oluline polnud ka kummardus kogu regioonile ja müügijuhile.

Töötaja ajas kliendid minema

Töötaja ajas kliendid minema

Ühes tuntud mahlanimelises veekeskuses märkas 31-aastane meesteenindaja K. L., et paar tädi püüab veepargist siseneda terviseklubi poolele. Ette rutates tuleb mainida, et „tädidel“ oli olemas nii veepargi kui ka terviseklubi pilet, tõsi, mitte küll otseselt nähtaval kohal. Igatahes pani K. kiire diagnoosi, et tegemist on teenuse vargusega ja ütles „tädidele“, mis ta neist arvab. Lihtsalt öeldes sõimas meesteenindaja naistel näo täis.

Intersaloni suurejooneline soengushow ja sünnipäev

Intersaloni suurejooneline soengushow ja sünnipäev

Intersalon kolis soklikorruselt pilvepiirile ning sai ka täpselt neljateistkümne aastaseks. Kõike seda pühitseti suurejoonelise soengushowga ja ülisuure tordiga klubis „Teater“.

Terve märtsikuu Saloninfra kasutamine tasuta!

Terve märtsikuu Saloninfra kasutamine tasuta!

Saloninfra naistepäeva ja kevadkuu superpakkumine

Kalevitütred Soomes ilu ehitamas

Kalevitütred Soomes ilu ehitamas

Viimasel ajal on meediakangelasteks tõusnud mehepojad, kes naaberriigis paremat sissetulekut noolimas käivad. Need noored mehed pole kaugeltki ainsad, kelle jaoks tööleminek tähendab laevasõitu põhjanaabrite juurde. Lugematute muude ametiesindajate kõrval on selle teekonna kasuks otsustanud ka mitmed iluloojad. Juba 1990. aastatel leidsid meie tublimad ja aktiivsemad iluteenindajad, et 80 km kaugusel asub tõeline Marjamaa. Mõned on sinna jäänud ning mõned ka tagasi tulnud. Erinevus tänase päevaga on kindlasti aga selles, et siis mindi eelkõige vabast maailmast kogemusi otsima ning alles seejärel oli rõhk raha teenimisel.

Kord juhtus nii…

Kord juhtus nii…

Salongi purjetas kindlal sammul naisterahvas, kelle loomulikke, heleda kartulikoore tooni juukseid oli juba aastaid ehtinud paari tooni võrra heledamad salgud. Otsustuskindel daam oli äsja lahku läinud oma elukaaslasest ja tema sooviks oli pöörata elus uus lehekülg. Uue elu stardiks vajas ta aga heleblonde salke.

Terashall kivikangas

Disainer Liivi Leppik usub, et igal inimesel on elus oma kordumatu põnev teekond …

Liivi usub, et igal inimesel on elus oma kordumatu põnev teekond ja et igal asjal oma aeg! Oma töös on ta jõudnud nende õnnelike inimeste hulka, kelle hobi on töö ja vastupidi… Liivi jaoks on töö mäng. Nagu draakoni aastal sündinud lõvid ikka, on ka Liivi julge ja järjekindel – kass, kes kõnnib omapead. Tee [...]

Avati Arigato ilusalong

Avati Arigato ilusalong

Saatus pani kolm särtsakat naist: juuksurid Ene ja Brita ning küünetehnik Bertha fakti ette, et nüüd tuleb ise endale töökoht luua. Ja loodud see sai. 18.11.11 toimus pidulik Arigato Ilusalongi avamine.

Juuksurisalong Duglas & Bauman sai 1 aastaseks

Juuksurisalong Duglas & Bauman sai 1 aastaseks

Kord juhtus nii…

Kord juhtus nii…

Naine, parimas eas, on otsustanud teha suursuguse stiilimuutuse. Juuksur teab, et ees seisab suur ja raske töö ning enne alustamist küsitleb klienti pikalt, et ikka kuidas ja miks. Kui kõik on kokku lepitud, alustatakse tööd. Klient jääb järjest vaiksemaks ja enesesse tõmbunumaks ning töö lõpetamise faas läbitakse juba täis vaikuses. Viimaks, kui töö valmis, küsib [...]

IluGuru lemmik tooted ja teenused suvi 2011

IluGuru lemmik tooted ja teenused suvi 2011

Kord juhtus nii…

Kord juhtus nii…

foto: sxc.hu Uus väike ilusalong Räpinas, kus on nii solaarium ja töötavad nii maniküürid, küünetehnikud, juuksur ja kosmeetik… Ühel päeval heliseb salongis telefon. Klient: „Tere päevast. Vabandage, kas te oskate palun mulle täpselt öelda, kas teie salongis on ka solaarium?“ Ta küsis seda nii viisakalt, et ma ei saanud ju vastata, et oodake palun üks [...]

Ilusalong Kamibi pidas Hennapäeva

Ilusalong Kamibi pidas Hennapäeva

Hennaga juuste toonimine toob meelde nõukaaja, kus kulunud paberkotikestest müüdi hindamatut pulbrit, mis juuksed kenasti punakaks toonis. Tänapäeval on targad äriinimesed leidnud mitmesuguseid võimalusi, kuidas nimest henna kasu lõigata. Olemas on lausa tooted, millel ilutseb usaldusväärne nimi „Henna“, aga koostises midagi taolist ei esine. Ometigi on olemas ka see tõeline ja puhas henna, mille juurde [...]

Kord juhtus nii

Kord juhtus nii

Foto: sxc.hu Üks pilt ütleb rohkem kui sada sõna. Nii mõtles ka juuksur K, kes tegi soengutest, millega ta väga rahule olid jäänud, pilte. Need pildid olid ilusti üles laetud sülearvutisse moodustades hindamatu materjali. Nimelt oli neid ju hea klientidele näidata ja kui keegi midagi sarnast soovis, siis oli praktika juba olemas. Ühel kenal päeval [...]

Moodsad juuksed – salong Fashion Hair

Moodsad juuksed – salong Fashion Hair

Usun, et nii mõnegi iluteenindaja meeltes tiksub mõte oma salongist. Mõnele jääbki see mõtteks, teisel saab idee ka ellu viidud. Need, kes siiani sinna esimesse gruppi kuulunud, leiavad tihti ka mitmesuguseid põhjuseid, miks nad seda teha ei saa. Kuigi igaühe lugu on omamoodi, siis läbivaks teemaks on ikkagi raha või õigemini selle puudumine, rääkimata muidugi [...]

Tallinna aasta õppija on Maivi Leppsalu

Tallinna aasta õppija on Maivi Leppsalu

Igal aastal kuulutab Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon Andras täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames välja aasta õppija, aasta koolitaja, aasta koolitussõbralikum organisatsiooni ja aasta koolitussõbralikuma omavalitsuse. Sel aastal esitati tunnustamiseks 193 kandidaati üle Eesti. Kes saab auväärse tiitli endale tänavu, selgub TÕN-i avaüritusel 8. oktoobril Moostes Põlvamaal. Tallinna aasta õppijaks 2010 tunnistati Maivi Leppsalu, kes töötab [...]

Oled paks – maksa rohkem

Georgia osariigis asuvas salongis „Natural Nails“ nõuti ühelt kliendilt 5$ rohkem, sest ülekaalulised kliendid lõhuvad nende salongi toole. Selgituseks ütles salongiomanik, et ei ole õiglane, et maniküür maksab 24$ aga uued toolid, mida nad vajavad pärast ülekaaluliste klientide külastust, maksavad tervelt 2500 $.

Tore üritus ilusalongis loren

Selleks, et kliendid kogu aeg väga head ja trenditeadlikud välja näeksid, korraldasid ilusalong Loreni krapsakad juuksurid klientidele õppepäeva. Õppeaineteks kiired ja lihtsad soengud, mille tegemisega pikkajuukse omanik ka kodus hõlpsasti toime tuleb. Kõik kohaletulnud soenguhuvilised said omal käel läbiproovida, kuidas täpselt midagi keerata ja kruttida, et sellest ilus krunn või lokk tuleks. Enne lahkumist said „õpilased“ ka väikese meenekingituse.

Meesklient sinu ilusalongis

Kui küsida meesterahva käest, kui tihti ta ilusalongi külastab, on tihti vastuseks „harva“ või „üldse mitte“. Tegu on tüüpvastusega, mida ei saa väga otseselt võtta. Nimelt käib üks endast lugupidav mees juuksuris korra kuus, aga paljud naisterahvad seda ei tee. Samas on muidugi tõde selles, et juuksur võibki olla ainuke teenus, mis teda iluteemaga seob.

Margit Valdna

Eesti ühe parima ilusalongi Intersalon juht Margit Valdna teadis juba väga varases nooruses, et temast saab juuksur.
Ihaldatud elukutse omandamine käis kõige klassikalisemat teedmööda, esmalt juuksurikool ja siis töö juuksurina.
Üsna pea viis tee aga tagasi juuksurikooli osakonnajuhatajaks ning sellel ametipostil sai oldud kaheksa aastat. Kui rutiin juba väga teravalt hakkas igapäevast tegevust saatma, tuli võimalus asuda tööle Intersaloni juhatajana, mille kõrvalt oli võimalik ka juuksuritööd teha.

Hennapäev – omapärane salongiüritus

Imekaunil talvisel pühapäeval pakkus salong Kamibi nii oma klientidele kui ka kõigile teistele huvilistele võimalust tutvuda hennasaladuste maailmaga. Kamibi ilusalong on kui väike killuke Aafrikat. Mängivad eksootilised rütmid, silmadele rõõmuks on vallatud seinamaalingud ja seltskond on lõbus ja sõbralik. Lisaks silmailule saab kogeda ka lõhna- ja maitseelamusi. Killukese Aafrikast saab ka koju kaasa viia valides käsitööna valminud Aafrika küünalde ja ehete hulgast endale sobiva.

Masu asemel Depilatsiooni Buduaar

Ma ei tea, kas Andra Leet ja Ege Lukas Depilatsiooni Buduaarist on Napoleon Hilli raamatu „Mõtlemist muutes rikkaks“ fännid või mitte, aga kohtumine nende kenade daamidega oli kui selle raamatu praktilise kursuse läbimine. Nimetatud raamat märgib, et edu aluseks on vaja ihaldust, usku, teadmisi, kujutlusvõimet, otsustamist ja püsivust.

Mida tegelikult tähendab olla fie

Palgatöötajale FIEks hakkamist või FIE-na tegutsemist töö saamise tingimuseks seades pakutakse tööandja poolt lootuses vähendada ettevõtte kulusid ning jätta osa töö organiseerimise funktsioone FIE kanda.

Salongigurud: kuidas talvel kliente üllatada

Ja ongi käes aeg, kus kinnaste koju unustamine võib kogu päeva ära rikkuda ning villased sokid on mugavuse ja turvalisuse võrdkujud. Ühesõnaga on käes talveaeg. Nii nagu jäätisekokteilid vahetatakse kuuma tee vastu, tuleb muutusi teha ka salongipakkumistes. Järgnevalt mõned ideed behindthechair.com lehelt, kus omi läbiproovitud teenusenippe jagavad tunnustatud salongiomanikud.

Lõunanaabrid valisid parima disainiga salongi.

Ettevõtmise peakorraldajaks on ajakiri „hairprofessional“ Osalemiseks tuli lihtsalt saata pilte oma salongist, mida hindas žürii, kuhu kuulusid nii disainerid, fotograafid kui ka arhitektid.
Lätlaste lemmikuks osutus „high-tech“ stiilis kujundatud salong „Tokyo Hair Studio“. Leedulaste tähelepanu pälvis salong nimega G style, mis oli kujundatud vanasse tehase hoonesse.

KUIDAS KUTTE SALONGI MEELITADA