Suvised juuksehoolduse nipid Eugene Souleimanilt

Wella Professionals  ülemaailmselt loovdirektorilt hoolduse ja soenguviimistluse alal

Foto: Wella

Puhkusel

Paljud naised ootavad pikisilmi suvepuhkust, kuid oma juukseid võivad nad karmilt  kohelda. Päikese ja kloori või meresoola koosmõju võib juukseid kahjustada, mistõttu  peaksite neid enne puhkust alati ennetavalt turgutama, sest kahjustusi ära hoida on  kergem, kui neile ravi leida. Kuivi, hapraid juukseid võib olla raske taastada, seega  soovitangi alati neid juba alguses tervetena hoida.

Arvan, et lihtne hobusesaba on klassikaline soeng nii randa, basseini äärde kui linna,  sest see aitab ülekuumenemise vastu ja võimaldab samas suurepärane välja näha. Kuklas asuv hobusesaba, mis on ühele küljele tõmmatud ja ümber õla sätitud, on pehmem alternatiiv pealaelt järsult langevale patsile. Päikesekahjustuste vältimiseks  soovitan kasutada SP Sun UV kaitsega pihustatavat palsamit. Kui teil on lühikesed  juuksed, on nii moekas kui praktiline kanda lihtsat peapaela, mis ei lase juustel näole  vajuda.

Kuuma ilma korral ei ole hea enne välja minemist pikalt juukseid föönitada. Soovitan  pärast rannaskäiku kasutada duši all  SP Sun šampooni ja palsamit, mis niiskustaseme koheselt taastavad. Seejärel punuge rätikuivad juuksed enda valmisseadmise ajaks lõtva patsi. Enne lahkumist harutage pats lahti ja tõmmake sõrmedega läbi juuste, et eraldada need meeldivalt langevateks, seksikateks laineteks.

Kui teie suvepuhkuse hulka kuulub sage ujumine või  veesport, on ideaalseks juuksehooldusvahendiks veekindel SP Sun UV kaitsega  pihustatav hooldusvahend. Mul on nii kosutav teada, et mu kliendid ei pea puhkuse nautimise ajal ohverdama oma juuste heaolu arvelt.

Ärge kartke kasutada UV pihustatavat palsamit, kui  te päeval vaatamisväärsusi külastate, sest toote koostis on väga kerge ja õrn  ning see ei muuda juukseid rasvaseks ega koorma neid liigselt, vaid suurendab intensiivset kaitset päikese eest.

Puhkusel või kodus päikese käes olles, kaitske juukseid UV-kahjustuste eest uue Wella Professionals SP Sun tootesarjaga. Ma armastan  Sun Concentrate päikesekaitse kontsentraati juustele – see on imeline. Segage seda oma tavalise palsamiga või SP Sun palsamiga ja nii tagate juustele kuni 10-tunnise päikesekaitse.

Suvi linnas

Teen koostööd paljude modellidega, kes peavad oma tiheda graafiku tõttu sageli kuumas kliimas viibima ning mistõttu soovitangi neile kosmeetikakotti kaasavõtmiseks SP Sun tooteid, mis hoiavad nende juukseid päikese käes olles alati täiuslikena.

SP Sun toodete puhul tähendab arenenud tehnoloogia seda, et see suudab ennetada juuste kuivamist päikese käes ja hoiab neid parima  tervise juures.  SP Sun UV kontsentraat sisaldab UV-kaitset nagu SPF nahahoolduse puhul, aidates peatada päikese UVA ja UVB kiirte tekitatud kahjustusi.  SP Sun šampoon ja palsam asendavad kaotatud niiskuse, nii et kasutage neid iga kord kui juukseid pesete.

Kui kavatsete sel suvehooajal proovida vaid üht uut juuksehooldusvahendit, siis valige selleks SP Sun UV-kaitsega kontsentraat. Soovitan seda kõigile, sest see tagab kuni 10-tunnise spetsiaalselt juustele mõeldud UV-kaitse ning seda on tõeliselt lihtne kasutada – lihtsalt segage 4-7 tilka kontsentraati oma tavalise palsamiga ja loputage see pärast juustest välja.

Kui juuksed on päikesest kahjustada saanud ning muutuvad kuivadeks, habrasteks ja on kahjustatud, ei ole need hästi soengusse seatavad ega säravad, mispuhul taastage ning turgutage neid kasutades  regulaarselt SP Sun šampooni, palsamit ja kauakestvat niisutavat hooldusvahendit ( After Sun Moisturing Fluid) , mis aitavad tagada kauakestva niisutuse.

Teete oma juustele head, kui väldite kella 11 ja 15 vahel päikese käes viibimist. Kui see on vältimatu, soovitan juuste kaitsmiseks päikesekahjustuste eest kasutada juuksejuurtest kuni juukseotsteni SP Sun UV-kaitsega pihustatavat palsamit. Hoidke palsamipudel käekotis, et olla alati valmis kõikideks ootamatuteks olukordadeks.

Te ei läheks päikese kätte oma nahka kaitsmata, ning sama tähtis on halastamatute kiirte eest kaitsta ka oma juukseid. Lisaks juuste kuivadeks ja habrasteks muutumisele, võib päike põhjustada ka juuste vananemist, mistõttu on mu parimaks soovituseks hea ettevalmistus ning tavalise palsamiga segatud SP Sun kontsentraadi kasutamine iga kord kui suvel pead pesete.

Paljud ei tea, et just päikese UVA-kiired põhjustavad nende juuste habrasteks ja õrnadeks muutumist, tekitavad juuste katkemist ning ohustavad sellega head välimust.

Õnneks on  SP Sun kontsentraat välja arendatud just UVA-kahjustuste eest kaitsmiseks, seetõttu soovitangi oma klientidel seda suvekuudel alati kasutada.

Erinõuanne

Oskus luua spetsiaalne päikesekaitsesüsteem igale üksikule juuksetüübile on esmatähtis, sest erinevatel juustel ja värvidel on  omad vajadused. Seega on uuenduslikud Sun teenus ja SP Sun tooted ka juuksuritele imeliseks suursaavutuseks.

Ma soovitan värvitud juustega naistele alati, et nad ei läheks päikese kätte ilma UVkaitseta, sest see on teadagi kindlaim viis juuksevärvi rikkuda. SP Sun UV kontsentraat on suurepärane lahendus, eriti kuna kaitseb juukseid kuni 10 tundi.

Kõik juuksevärvid, aga eriti blondid ja punased juuksed (loomulikud või värvitud), võivad päikese käes tõsiselt kannatada, seega proovige kasutada SP Sun tooteid, mis kaitsevad juukseid värvi tuhmumise eest.

Õhukesed juuksed on vastuvõtlikumad päikesekahjustustele nagu kuivus ja haprus, seega innustan ma õhukeste juustega naisi kasutama SP Sun tooteid, et päikese käes kaitstud olla.

Tags:

Kommenteerimine on suletud.