Stockwomanni ilupäevad algasid naistele pühendatud iluõhtuga

Eelmise nädala kolmapäeval, 7. märtsil toimus Stockwomanni kaubamajas juba traditsiooniks saanud iluõhtu, mis juhatab sisse uue kevadhooaja ning on samas ka avaürituseks kuni 18. märtsini kestvatele Ilupäevadele.

Naistele pühendatud õhtut juhtis alati stiilne Heidy Purga, kelle külalisteks olid sel korral erinevad ning ääretult inspireerivad eestlannad. Enda elukogemusi jagas alati optimistlik suhtekorraldaja, šampanjasõber ning kirglik lumelauaspordi armastaja Aune Past, kohalikele moesõpradele ammu tuttav armastatud disainer Xenia Joost, sisearhitekt Inna Past, minimalistliku disainikeelega moebrändi KÄT asutaja Kätlin Kikkas ning eelkõige moeblogijana tuntud sotsiaalmeedia-turundaja Inna Kovaljova. Vestluste käigus arutleti selle üle, mida tähendab naiseks olemine ja kuidas seda erineva elustiiliga naised lahti mõtestavad, kuidas ja kust leida inspiratsiooni ning eeskujusid, samuti jagati nippe, kuidas riietuse või ilurituaalidega enda meeleolu tõsta.

Kevadisi jumestussoovitusi jagas Stockwomanni jumestaja Jana Semenenko. Külalised said lähemalt tutvuda uute ilutoodetega järgmistelt brändidelt: Chanel, Dior, Sensai, Givenchy, Clarins, Sisley, Natura Siberica, Beaute Pacifique, JOIK ja Max Factor.

Stockwomanni iluõhtut väisasid nii püsikliendid kui ka näiteks jumestaja Gerda Miller, fotograaf Krõõt Tarkmeel, blogijad Lucine Ayanian, Mari-Liis Suvi,
Maarja Brenner ja Anita Sibul, samuti Ann Vilgats, Liilit Kirss ja mitmed teised tuntud näod.