Stardib Iluguru iga-aastane ilutoodete konkurss “Iluteemant 2019”

Igal aastal valib ajakiri Iluguru tunnustatud iluprofessionaalde abiga välja aasta parimad ja tõhusamad ilutooted. Uudisena valime sel aastal välja parimad meestele mõeldud tooted ning ka parimad lõhna-ning parfüümitooted! Võitjad selguvad pidulikul galaüritusel aprilli lõpus.

 

Viiendat aastat järjest toimuvale konkursile saab oma tooted esitada seitsmes auhinnakategoorias, mis jagunevad omakorda kolmeks alamkategooriaks. Eelmisel aastal sai Iluteemant 2018 kvaliteedimärgi ligi 90 erinevat ilutoodet enam kui 300 kandidaadi hulgast.

Traditsiooniliselt hindame juukse-, näo ning kehahooldustooteid, samuti maniküüri- ja pediküüritooted. Kogemustega jumestajate abil selgitame ka sel aastal välja kõrgemaid hinnaguid saavad dekoratiivkosmeetikatooted. Võitjad valitakse välja kolmes tarbijakategoorias – professionaalidele suunatud, jaekaubanduse ning loodustoodetes.

 

Sel aastal üllatame teid kahe uue valdkonnaga ning selgitame Eesti meeste abil välja kõige kvaliteetsemad ning vajalikumad meestele! Piilume ka põnevasse parfüümi-ja lõhnatoodete maailma, kus uurime järgi, millised parfüümid, parfüümtooted ja ruumilõhnastajad on kõige paremate omadestega.

 

Tooteid proovivad ja hindavad traditsiooniliselt Eesti parimad ja tunnustatuimad iluprofessionaalid: juuksurid, kosmeetikud, jumestajad jt. Eelnevatel aastatel on žüriisse kuulunud teiste tuntud tegijate hulgas Jana Boberg, Lana Vallo, Helen Heinroos, Olga-Krõlova Pihl.  

Auhinnad antakse pidulikult üle aprillis toimuval meelelahutuslikul galal. 2018. aastal toimus Iluteemanti gala Olympic Park Casinos Moulin Rouge-teemalise stiilipeona. Palju põnevust pakkus stiilseima külalise ehk Õhtu Teemanti valimine, kelleks osutus Kanal 2 reporterina tuntud alati särav Eda-Liis Kann.

 


2018 Õhtu Teemant Eda-Liis Kann

Parimad iluteemantid pärjatakse “Iluguru 2019” kvaliteedimärgisega ja võitjad avaldatakse täisnimekirjana ajakirja suvenumbris.  Tiitlile Iluteemant 2019 saab tooteid esitada kuni 5. veebruarini 2019.

Vaata kes käisid 2018 aasta galal SIIT

LISAINFO ja OSALEMINE  iluteemant@iluguru.ee