Saame tuttavaks! Nemad hindavad Iluteemant 2019 konkursil näohooldustooteid!

 

Kaunis ja särav näonahk on igaühe unistus! Meie neljaliikmeline žüriiliikmete meeskond koosneb kosmeetikutest, kes on tõeliselt ILUGURUD!

 

KAIRE RIISMAA
Kosmeetik, Beauty Plaza
Muljetavaldava 19-aastase kogemusega Kaire sõnul annab kosmeetikutöö võimaluse end pidevalt harida ning oma teadmisi ja oskusi proovile panna. Talle meeldib tuua klientide igapäevaellu rõõmu ja panna nad kasvõi hetkeks oma mured unustama. Sest tunne peale hoolitsust toob tihti imelise sära ja rahulolu inimeste silmadesse!
https://beautyplaza.ee/

GIGIL TAMME
Kosmeetik, Désirée Beauty
Désirée Beauty looja Gigil Tamme oli kõigest 16 aastane, kui oli absoluutselt kindel, et temast peab saama kosmeetik. Vahepelsed aastad viisid Gigili aga Tallinna Meditsiinikooli ning seejärel operatsiooniõeks Regionaalhaiglas. Süda jäi aga siiski kosmeetikale truuks ning 2010. aastal 1. Juulil tärkas Tallinna üks uus ja kaunis salong – Désirée Beauty.
http://www.desireebeauty.ee

MERILIN NIGUL
Kosmeetik, Pikk 40 salong

Merilin on kosmeetikuna ja jumestajana naisi tervemaks ja kaunimaks muutnud juba 18 nauditavat aastat. Täna hoolitseb ta tegevjuhina tunnustatud Pikk 40 ilusalongi laitmatu toimimise eest. Kel õnneks läheb, saab aga Merilini juurde siiski aja broneerida, sest kosmeetikutöö on talle endiselt südamelähedane.
https://www.pikk40.ee/

 

ANU TRANSTOK-AARE
Kosmeetik

Anu on kosmeetikuna töötanud üle 30 aasta. Töö kosmeetikuna on olnud tema hobi, elustiil ja armastatud tegevus.  Selleks, et paremini tunnetada klienti ja leida temale parim toetus iluvaldkonnast on ta lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli (hetkel Tallinna Tervishoiu Kõrgkool) ja praktiseerinud  meditsiinis. Samuti on Anu läbinud ka Hiina meditsiini, akupunktuuri kursused.

Lisaks omab ta tunnistusi hüpnoteraapia, psühholoogia ning toitumisteraapia kursustelt.  Samuti on Anu võtnud osa paljudest praktilistest väljaõpetest sh. Pariisis, Londonis, New Yorgis ja Milanos.