Saame tuttavaks! Nemad hindavad Iluteemant 2019 konkursil meigitooteid!

Iluguru Iluteemant 2019 konkursi dekoratiivkosmeetika kategoorias testivad ja hindavad tooteid kolm kogenud jumestajat, kelle kogemustepagas aitab valida just parimatest parimad tooted!

KERSTIN KOORT
Jumestuskunstnik

Kerstin on omandanud jumestusalased teadmised IMC (International Makeup Center) profimeigikoolis ning täiendanud ennast mitmetel koolitustel Eestis ja väljaspool. Kirgliku meikarina on ta tänaseks kätt proovinud paljude tuntud fotograafide, disainerite, juuksurite ning klientidega. Kerstin usub, et kõige kaunim naine on enesekindel naine ning just jumestus annab naisele selle viimase lihvi, et olla parim versioon iseendast.
https://www.facebook.com/kerstinkoortmakeup/

TIINA LEESIK
Jumestaja-grimeerija

Tiinal on aukastusäratav, enam kui 20aastane kogemustepagas mitte ainult jumestajana, vaid lausa grimeerijana. Tiina on aidanud luua näiteks animeeritud “inimnukke”(nukufilm”teekond Nirvaanasse, rež Mait Laas) ning  erinevaid karakteritereid ajaloolistes filmides (Vehkleja, Seltsimees laps jpt.), mis eeldab laia teadmist nii töötvõtetest kui erinevatest materjalidest. Oma teadmisi jagab Tiina koolitajana Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikoolis.
https://meigikool.ee/

KIRKKE KAEV
Jumestuskunstnik

Kirkke on jumestuskunstnikuna tegutsenud 8 aastat. Muuhulgas hinnatakse tema tööd eelkõige naturaalse välimuse loomisel telekaamerate ees. Kirkke on üks veebikaubamaja MyLook asutajatest, mis annab talle suurepärase ülevaate turulolevatest kosmeetikatoodetest.
www.mylook.ee