Saame tuttavaks! Nemad hindavad Iluteemant 2019 konkursil meestetooteid!

Kui tihti on meestel tunne, et ei oska endale lemmikut ilutoodet leida? Me ei kahtlegi, et naistel on see valik lihtsam!  Meil on hea meel, et turule on tulnud äärmiselt huvitavaid ja kvaliteetseid ilutooteid, mis on spetsiaalselt mõeldud meestele.  Valisime meestetoodete testijateks oma valdkonna professionaalid, kes hindavad parimat kvaliteeti ja kasutusmugavust, arvestades sealjuures kiiret elutempot!

MARGUS VAHER
Laulja, meelelahutaja

Margus Vaher on artist, kes lisaks kontsertidele on ülipopulaarse show “Mida mehed tegelikult tahavad” üks vedajatest ning 2018 aasta bestseller-raamatu “Tee mehe südamesse” autor. Meelelahutajana ei ole ka meestele suunatud arvukad ilutooted talle võõrad, sest nii lavale minnes kui sealt tulles tuleb pilk peeglisse visata!
https://www.rahvaraamat.ee/p/tee-mehe-s%C3%BCdamesse/1177788/en?isbn=9789949621637

INDREK SEI
Endine tippujuja, ettevõtja
Eestit Olümpiamängudel edukalt ujumises esindanud Indrek näitab endiselt head sportlikku eeskuju – mees mängib tennist, golfi ja satub tihti ka jõusaali. Suure spordi- ja reisihuvilisena tuleb aga ka välimuse eest hoolt kanda ning seetõttu usume, et Indreku arvamus meestetoodete hindamisel võiks eeskujuks olla küll. Pealegi – moodsa mehena omab Indrek Markole ja Margusele sarnaselt 2019. aasta moehitti – habet!
http://www.seiujumiskool.ee/

 

MARKO ALA
Tegevjuht ja disainer, Oot-Oot Stuudio

Tartu Kunstikooli vilistlane Marko Ala on populaarse kodumaise mööblitootja Oot-Oot Stuudio kaasasutaja ja tegevjuht. Kui mõni lugeja arutleb, kas iluteenindajaks õppida, siis Hiiumaalt pärit Marko teab, et kutseoskused avavad ukse paljudele erinevatele ametitele ja karjäärivõimalustele. Nimelt andis just kunstikool talle tööriistad, millega rajada oma ettevõte ning väärt kogemuse, kuidas luua midagi kestvat ja kvaliteetset. Igatahes võime
Marko arvamust ka ilutoodete hindamisel usaldada- iseäranis just disaini ja kasutusmugavuse osas!
http://oot-oot.com/