Saame tuttavaks! Nemad hindavad Iluteemant 2019 konkursil maniküüri- ja pediküüritooteid!

Maniküüri- ja pediküüritoodete hindamise puhul on väga oluline pikaaegne kogemus ja erinevate küünedisainide ja materjalide tundmine. Meie žüriiliikmetel on vähemalt 10 aastane kogemus antud valdkonnas, et valida välja parimatest parimad tooted.

 

KERLI PANTRI
Küünetehnik, Panther Beauty

Kerli on küünetehnikuna tegutsenud juba 15 aastat, millest 11 aasta jooksul on ta jaganud oma teadmisi küünedisainist rahvusvaheline koolitajana.
Kerli arvab, et ilumaailmas on ajaga kaasas käimine ning enda pidev koolitamine lausa kohustuslik, sest hea küünekunstnik pakub klientidele alati detailselt läbimõeldud, perfektselt teostatud disaine! Igapäevaselt leiab Kerli Ilusalongist Panther Beauty.
https://www.facebook.com/pages/category/Hair-Salon/Panther-Beauty-101108156650492/

MERILIIS NUTT
Küünetehnik, Angel Nails
Meriliis on tegutsenud iluvaldkonnas tänaseks 12 aastat, mille sisse mahub pikaajaline töö mitmete erinevate brändidega. Täna töötab Meriliis müügijuhi ja koolitajana kauplus- küünestuudios Angel Nails, kus hoiab ühtlasi kätt soojas küünetehnikuna. Ettevõtte loomine ja arenguga käsikäes olemine on Meriliisi õpetanud tundma oma klientide vajadusi ja soove ning võimaldanud avastada uusi ja põnevaid trende.
http://angelnails.ee/

ESTI HUTCHIN
Tegevjuht, NailSpa

Esti on viimased 10 aastat juhtinud Eesti modernseimat maniküüri-ja pediküüriteenuseid pakkuvat NailSpa Salongide ketti, kus kolmes salongis töötab ligi 50 iluteenindajat. NailSpas ollakse on kursis uusimate küünemaailma trendidega ning kasutakse kõige modernsemat tehnikat ning kaasaegsemaid tehnoloogiaid. Esti usub, et edu võti seisnebki just uuendustega kaasas käimises ja pidevas kvalifikatsiooni tõstmises.
http://nailspa.ee