Saame tuttavaks! Nemad hindavad Iluteemant 2019 konkursil juuksehooldustooteid!

Iluteemant 2019 konkurss on täies hoos ning meie usinad žüriiliikmed testivad hoolsalt igapäevaselt võistlustules osalevaid tooteid. Meie hoolikalt valitud žüriiliikmed on kõik enda eriala silmapaistvad professionaalid, kelle laialdane kogemustepagas võimaldab meil välja selgitada tõepoolest parimatest parimad ilutooted!

 

Juuksehooldustooteid hindavad: 

HELEN HEINROOS
Juuksur, Helen Heinroos Hair

Helen on rahvusvahelise kogemusega juuksur ja Goldwelli koolitaja, kes on töötanud nii Londoni kui ka Los Angelese tippsalongides. Ta on auhinnatud juuksestilist, kes on pälvinud muuhulgas ülemaailmse konkursi finaalis maineka tiitli – Goldwell Stylists’ Favorite AWARD Winner 2015.
http://helenheinrooshair.ee

ERLE METS
Juuksur, Juuste Akadeemia

Erle on 16-aastase kogemusega juuksur, kes igapäevaselt toimetab just juuste ja peanaha tervise eest hoolitsemisele pühendunud salongis Juuste Akadeemia. Lisaks tavalistele juuksuritöödele teostab Erle ökojuuksuriteenust ning erinevaid juuksehooldusi ja- raviprotseduure.
https://www.juusteakadeemia.ee/

ERICA ROOSIMAA
Juuksur, Decoris showroom

Erica Roosimaa karjäär juuksemaailmas sai hoo sisse 2012 aastal, mil ta avastas oma tõelise kutsumuse ja kire soengute alal. Erica ongi põneva kontseptsooni – Soengumenüü – idee autor ja looja. Ühtlasi esindab ta luksuslikku Balmain Hair Couture juuksehooldus- ja viimistlusbrändi. Igapäevaselt toimetab Erica Decoris Showroomi juuksurisalongis, kus viib läbi juba linna peal kuulsaid soengukoolitusi.
https://www.decoris.ee/