Polhem PR Estonia esitleb: värvikirevad üllatajad ilumaailmas

Tempokalt lähenevate suvekuude puhul on paslik heita pilk toodetele, mis rikastavad suvist iluarsenali ning kaunistavad päikeselt paitada saanud väljanägemist.

Meigimaailma armastatuim toode beautyblender® on seniste roosade varjundite kõrval üllatamas troopiliselt meresinise meigišvammiga beautyblender® Chill. Sinikasroheline värvivarjund mõjub samaaegselt nii rahustavalt kui ka inspireerivalt.

Juba tuntud juuksekummide invisibobble® rivistu on täienenud peenema invisibobble® Slim patsikummiga. See sobib keskmise ja õhukese paksusega juustele ning seob need soengusse sama tugevalt nagu algupärane invisibobble®. Ka lastele mõeldud vikerkaarevärvilised ning printsessilikult sädelevad juuksekummid hoiavad juukseid tugevalt patsis. Samal ajal on invisibobble® piisavalt õrn, et mitte kahjustada laste juukseid. Täiesti uueks ja põnevaks tooteks invisibobble® valikus on mustas ja punases toonis peapaelad, mis aitavad juukseid näost eemal hoida lastes kiharatel siiski vabalt lennelda.

Lõuna-Korea ilubrändil Kocostar on valminud trendikalt mustas toonis kangasmask, milles sisalduv süsi imab efektiivselt mustust ja rasu. Samuti on nende maskivaliku sekka lisandunud hüdrogeelist huulemaskid, mis on parimaks abivahendiks turgutamaks suvepäikesest kahjustada saanud kuivi ja lõhenenud huuli.

Selleks, et väsimusest tingitud turses silmaaluseid kiirelt turgutada, on Kocostari kuldsed või helklevalt hõbedased ühekordselt kasutatavad silmamaskid kõige glamuursem viis. „Printsessi-plaastrid“ on ka imehead reisile kaasa võtmiseks, et ajavahest tingitud väsimusest näos jälgegi poleks.