PartneridEndla Disain

Endla Disainistuudiost leiate isikupäraseid ehteid nii endale kui ka sõbrale kingiks igale eale ja maitsele. Lisaks leiate redisain riideid ja aksessuaare , et olla pisut julgem ja eristuvam ning üht-teist huvitavat ja omapärast ka kodukaunistuseks.

Telefon: 5167214
Koduleht: www.endladisain.ee
E-post: endla3@gmail.com

Makeupexpress OÜ

Makeupexpress on välja kasvanud suurest huvist uusimate meigitrendide ja parimate võimalike meigitoodete vastu. Sellest tulenevalt võtsid nad oma eesmärgiks tutvustada ja tuua ka Eestisse uusi ja unikaalseid meigitooteid profijumestajatelt ning Hollywoodi staaride buduaarist.

Telefon: 5210272
Koduleht: www.makeupexpress.eu
E-post: info@makeupexpress.eu

Studio Dental Care

Studio Dental Care on Tallinnas Hotell Olümpia 25.korrusel asuv hambaravi ärinimi, mille taha on koondunud kogenud hambaarstide kollektiiv. Meeskond järgib pidevat arengut ennekõike patsientide elukvaliteedi tõstmises, kabinettide tehnikas, enda töökogemustes ning patsientide teeninduses.

Telefon: 6315441
Koduleht: www.studiodental.eu (loomisel)

Brilliance Tantustuudio

Tantsustuudio Brilliance on loodud säravatele ja tantsimist armastavatele inimestele. Tantsitakse show- ja klubitantsu ning tegeletakse ka spordivõistkondade ergutamisega ning üritustel esinemistega. Brilliance tantsustuudiod asuvad Tallinnas, Tartus ja Viljandis.

Telefon: 58069236
Koduleht: www.brilliancedance.com
E-post:info@brilliancedance.com

PUFFET INVEST

Pakume oma klientidele täisteenust – see tähendab kõike seda, mis jääb tellimuse esitamise ja toote valmimise vahele. Sellele lisaks pakume erinevaid kleepe- ja erilahendusi (bännerid, lipud, valguskastid), kujundusest kuni teostuseni. Meilt saad tellida ka enda logoga erinevaid reklaamkingitusi, näiteks meil on laotoodetena valikus eksklusiivse välimusega Philippi disaintooted Saksamaalt ning eritellimusena on saadaval laialdasemalt levinud meened läbi Giftshop.ee keskkonna.

Telefon: +372 630 0770
Koduleht: www.puffet.ee
E-post:puffet@puffet.ee

Colors Studio

Colors Studio põhitegevuseks on fotograafia ja iluteenused. Tegeletakse erinevate ürituste, seltsilise ja klubilise tegevusega: pulmad,firmapeod, suvepäevad, salongiõhtud, tüdrukuteõhtud, stiilipeod, lastepeod

Koduleht: www.colorsstudio.ee
E-mail: ilona@colorsstudio.ee

Zumba®

Zumba® on emotsionaalne tantsuline fitnesstreening, mis sobib inimestele, kellele meeldib tantsida. Zumba tunnine treeningprogramm sisaldab tuntud ja vähemtuntud ladina-ameerika tantsude elemente nagu salsa, merengue, reggaeton, cumbia, samba, batchata, cha-cha, kõhutants, hip-hop, swing jt. ning kogu treening kulgeb 10-15 erineva tantsuloo saatel.

Koduleht: www.zumba.ee
E-mail: kertu@zumba.ee

Belle Stuudio

Belle Stuudio on Rakvere kesklinna südames asuv hubase atmosfääriga ilusalong, kus pikaajaliste kogemustega meistrid pakuvad Teile erinevaid juuksuri- ja muid iluteenuseid. Salongist saab osta mitmesuguseid maailmatasemel ilutooteid ning ajakirja IluGuru

Koduleht: www.bellestuudio.ee
E-mail: info@bellestuudio.ee

RNR SIM OÜ

RNR SIM OÜ Soomemaise juuksekosmeetika ja juuksetarvikute maaletooja. Tooted on heaks kiidetud IluGuru sõprade ja klientide poolt

Koduleht: www.sim.fi
E-mail: sim@starline.ee

JUUKSEMAAGIA

Läbi aegade on olnud juus naissoo erilise tähelepanu ja hoolitsuse objekt…. Tore veebiblogi, mis lahkab juusteteemat mitme põneva ja erineva nurga alt. Kogutakse ka kõiksuguseid juuksetarvikuid, millel ajaloohõng juures. NB! Tänapäeval on ka 10 aastat ajalugu.

Koduleht: juuksemaagia.tumblr.com
E-mail: katlin.leokin@gmail.com

CHI

USAs 1960ndatel alguse saanud juuksehooldussari Farouk Systems Inc hõlmab endas mitmeid erinevaid kaubamärke – CHI, Farouk Royal Treatment by CHI, Biosilk, Sunglitz jne.
2012. aasta alguses viis Farouk CHI Ionic Permanent Shine juuksevärvi järgmisele tasemele ja tutvustas esimest professionaalset ammoniaagivaba juuksevärvi, mis on ka ilma parafenüülenediamiinita (Paraphenylenediamine – PPD).
Telefon: 5275057

Koduleht: www.farouk.ee
E-mail: info@farouk.ee

Tartu Ilumess

Tartu Näituste messikeskuses toimuv ILUMESS on suurepärane koht, kus kohtuda potentsiaalsete klientidega, tutvustada oma tooteid ja teenuseid, korraldada loenguid, seminare, presentatsioone, etteasteid…

Koduleht: www.tartunaitused.ee
E-mail: ere@tartunaitused.ee

MESS „ILU SÕNUM“

MESS „ILU SÕNUM“ Uued ja huvitavad ilutooted, lai valik hoolitsusi, hinnaüllatused, tipp-tegijate ideed ja õpetussõnad.

Koduleht: www.ilumess.ee
E-mail: katrin@fair.ee