Iluguru T&M Ilusalongis

Esimene Iluguru päev ilusalongis toimub T&M ilusalongis, mis asub Tallinnas Jakobsoni tänaval. Täna tuleme vaatame ja kirjeldame, kuidas teeb volüümripsmehooldust tehnik Angelyka. Salongi astudes on siin esimene emotsioon väga hea – muusika mängib, kõik on väga sõbralikud ning heatujulised.

Lühikirjeldus ripsmepikendustest.

Ripsmepikendusi paigaldatakse, kui soovitakse oma hõredaid ripsmeid tihedamaks ja pikemaks muuta, samuti silmade rõhutamiseks ja ka mugavuse eesmärgil, et ei peaks iga hommik ripsmeid värvima. Volüümripsmete erinevus klassikalistest ripmsepikndustest on see, et ühele karvale kinnitatud mitu imepeent karva. Volüümripmseid eelistatakse kuna tulemus jääb tihedam , kuid samas pehme ning ilus. Aega kulub paiglduseks umbes 2-2,5h ning hooluseks ligikaudu 2h. Hoolduses käiakse iga kolme nädala tagant.

Klient saabub salongi, ta võetakse heatujuliselt vastu ja juhatatakse Angelyka tööruumi, kus on vajalikud tarbed juba välja otsitud, et tööga alustada. Esimesena kaetakse vahtteibiga alumised ripsmed, et need protseduuri ajal ei segaks tehniku tööd. Seejärel korratakse üle kliendi ripsmepikkus ja kurv. Tänase kliendi volüümripsme kurv on D ja pikkus on 10-12mm, talle tehakse nukusilma effekti, mis rõhutab silmade keskkohta muutes silmade väljanägemise suuremaks. Silma sisemises nurgas on 10, seejärel 11 ja keskel 12, ning siis tagasi lühemaks.

 

 

Angelyka puhastab ripsmed spetsiaalse vahuga ja kontrollib üle, kas mõned olemasolevatest ripsmetest on lahti või väljakasvanud. Väljakasvanud ripsmed eemaldatakse. Veendudes, et kõik on korras, hakkab ta ükshaaval ripsmeid liimima. Protsessi käigus ta otsib välja pikendusteta karva teiste seast, võtab volüümripsme, moodustab sellest lehviku ja kleebib kliendi ripsmele.

Mõne aja möödudes, kui kõik ripsmed on paigaldatud, kuivatatakse liim väikse propelleriga ja eemaldatakse vahtteip. Volüümripsmete hooldus on tehtud ja kliendi näost on näha rahulolu.

 

Angelyka räägib paari lausega oma päevast ja klientidest:
“Hea on tulla igal hommikul tööle, teades, et päev möödub toredas kollektiivis ja toredate klientidega. Isegi mõni hommik, kui on väheke väsinud olla, siis alati teevad tuju heaks tööga rahulolevad kliendid. Naistele meeldib siin käia, sest nende eest kantakse hoolt. See on aeg neile, tulevad välja kodust või töölt, saavad aega olla omaette. Peale protseduuri lahkuvad rahulolevalt. Töö juures on väga hea motivaator kui ollakse silmnähtavalt rahul tulemusega.”

Täname Angelykat ja T&M ilusalongi, et nad meid külla kutsusid! Nende salongi teenustega saate tutvuda siin:

http://www.tmsalong.ee