Esitleti juuksevärvi Davines A New Colour

Davines Sales Academy ürituste raames toimus ka uue juuksevärvi A New Colour esitlus. Tegelikult pidi selle värvi esitlus toimuma juba aasta tagasi, kuid labor ei andnud oma tööle heakskiitu. Kinnitati, et turule minnakse alles siis kui värvisüsteem on vastavuses kõikide talle esitatud nõudmistega. Tänaseks on pimetestid kinnitanud, et võib tulemuse üle uhke olla.

A NEW COLOUR on Davinesi uus ammoniaagivaba värvisüsteem, mis on välja töötatud eesmärgiga pakkuda täiuslikku katvust ja helestamist.

A NEW COLOUR on erakordselt mitmekülgne ja täiuslik süsteem – see katab täielikult hallidjuuksed, toonib ning helestab juukseid kuni kolme astme võrra ja võimaldab muuta värvivarjundeid imelise kergusega.

Supersüsteemi saladuseks kolm komponenti: värv, baaskreem ja aktivaatorid. Peamiseks toimeaineks monoetanoolamiid (MEA). Monoetanoolamiin (MEA) on vees lahustuv ja kergesti biolagunev vedelik, mis suudab luua juuksekutiikulite avamiseks vajalikku aluselist keskkonda, soodustada vesinikperoksiidi vabastamist ja katalüüsida polümerisatsiooni.

A New Colour värvisüsteemis toimib MEA sünergias naatriummetasilikaadiga, mis on A New Colour aluskreemis sisalduv looduslik aluselise keskkonna tekitaja. Kõiki A New Colouri värvinüansse võib omavahel segada luues lõputult värvivariatsioone.

A New Colour tehniline käsiraamatKommenteerimine on suletud.